НИЈЕ СВЕ У СУПЕРЛИГИ ЛОШЕ: Грци дају милионе за голгетера Радника
ГОЛГЕТЕР Радника и Супер лиге Милан Макарић привукао је на себе пажњу бројних европских клубова који су спремни да издвоје мало богатство за њега.
Фото: Н. Параушић
Један он тих клубова је и грчки великан Олимпијакос, пишу тамошњи медији. Они су спремни да дају око милион евра за српског нападача.
Макарић је током зимског прелазног рока био врло близу да обуче дрес Пафоса. Тада је навео да трансфер није реализован јер је трећа страна подбацила.
– Са екипом Пафоса је све било договорено! Дошао сам на Кипар право са репрезентативне турнеје. Радник је пристао, ја сам прихватио услове, трећа страна је подбацила. На крају, трансфер није реализован, рекао је Макарић за ХотСпорт.
Ова два клуба нису једина која су изразила интересовање за њега. Пре репрезентативне турнеје, жељу да га доведу показали су и клубови из МЛС лиге, али нису послали конкретну понуду.
Наредне сезоне у грчком клубу ће се наћи и Светозар Марковић.
Препоручујемо
ОН СЕ ИГРАО РУКОМЕТА: Тужна вест о смрти великог Николе Браце Павлишина (ВИДЕО)
10. 05. 2021. у 13:47
БЛОКБАСТЕР У МАДРИДУ: Реал никад није био рањивији пред обрачун са шестоструким прваком Европе који би то морао знати искористити
ПОНОВО ћемо имати прилику да уживамо у обрачуну две европска гиганта када у четвртфиналу Лиге шампиона копља буду укрстили Реал Мадрид и Бајерн Минхен, а први сусрет овог двомеча, односно 29. икада између ових ривала, биће одигран вечерас на "Сантијаго Бернабеу" од 21.00.
07. 04. 2026. у 07:00 >> 10:44
ХУЛИГАНИ МАЛТРЕТИРАЛИ БЕСКУЋНИКА, А ОНДА СЕ ДОГОДИЛО НЕШТО НЕВЕРОВАТНО: "Мислио сам да халуцинирам"
Живот пише драме. Неке од њих са више него срећним крајем.
07. 04. 2026. у 19:50
ШОК: "Амери НИСУ спашавали пилота - КРАЛИ су обогаћени уранијум! Катастрофа за Вашингтон"
БАГЕЈ је назвао операцију спасавања катастрофом за Вашингтон, јер иранска војска тврди да су њене снаге уништиле два хеликоптера Црни јастреб и два војно-транспортна авиона Ц-130.
06. 04. 2026. у 19:11
Коментари (0)