"ЂАВОЛИ" ВЕЋ ПРЕБРИНУЛИ: Манчестер јунајтед на корак до финала ЛЕ, Арсенал на поправном у Лондону

Ђ. С.

06. 05. 2021. у 09:30

ПРВА утакмица полуфинала са Ромом била је довољна да Манчестер јунајтед обезбеди капитал због којег могу безбрижно да дочекају вечерашњи окршај у Риму (21.00).

ЂАВОЛИ ВЕЋ ПРЕБРИНУЛИ: Манчестер јунајтед на корак до финала ЛЕ, Арсенал на поправном у Лондону

Чак шест голова Немање Матића и другова, уз два примљена, гарант су да ће највероватније један енглески представник у финале другог по јачини европског такмичења, а да ли ће и други, биће познато после другог полуфиналног окршаја између Арсенала и Виљареала у Лондону.

У престоници Енглеске биће вероватно много неизвесније него у главном граду Италије. Резултат од 2:1 за "жуту подморницу" из првог сусрета није довољан да се мирно спава. Штавише, мораће да стрепе због чињенице да ривал и са победом од једног гола иде

даље.

- Играћемо са истим планом као и у првој утакмици. Да контролишемо меч и покажемо личност - истиче тренер Виљареала Унаи Емери, иначе бивши стручњак "тобџија".

Са друге стране, на "Емирејтсу" могу да буду поприлично задовољни чињеницом да су и са десеторицом играча на терену успели да дођу до позитивног резултата.

- Чак и са десеторицом смо показали да смо бољи тим од њих, тако да све зависи од нас. Када играмо како знамо, можемо да победимо сваког - самоуверен је везиста Арсенала Букајо Сака.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

ОЛИМПИЈСКИ ШАМПИОН ШОКИРАО СВЕТ: Видео санкције Русима, па урадио ово

РУСИЈА и Украјина су и даље извори најважнијих вести на свету, збивања из тих држава се прате из минута у минут, уживо, али постоје и пратећи догађаји до којих су довела војна дејства, а који привлаче огромну пажњу светске јавности. Спорт је један од сегмената живота на које је рат такође утицао, а предстојеће Олимпијске игре - Париз 2024, посебно су занимљиве ових дана, због "руске ситуације".

24. 04. 2024. у 15:44