ШАМПИОН ОСЛАБЉЕН ПРОТИВ ЈОКИЋЕВОГ ДЕНВЕРА: Не игра Леброн, али ни Шрудер
ЛЕЈКЕРСИ у Лос Анђелесу дочекују Денвер, али ће играти без најбољег играча и прошлогодишњег МВП-ја финала.
FOTO: AP
Џејмс неће играти због отеченог чланка десне ноге.
Због те повреде, Леброн је имао највећу паузу у 18-годишњој каријери, а с обзиром да је и Ентони Дејвис дуго био ван паркета, Лејкерси су играли веома лоше.
Сада су на петом месту са скором 36-28 и исти скор имају и Портланд и Далас.
Вечерашњим поразом би Лејкерси пали на седмо место које води у плеј-ин.
Лејкерси су у озбиљном проблему и на осам утакмица до краја ће морати да се потруде да избегну плеј-ин турнир. Актуелни шампион играће и без Дениса Шрудера.
(Б92)
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
БИВША НБА ЗВЕЗДА ХВАЛИ ЈОКИЋА: Да Леброн има такве бројке био би председник САД
01. 05. 2021. у 12:05
ЛЕГЕНДА НБА ЛИГЕ ПРЕШАО НА ЈОКИЋЕВУ СТРАНУ: Доказао је да је достојан да буде МВП
03. 05. 2021. у 09:04
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АРГЕНТИНА ЈЕДВА ПРЕЖИВЕЛА ЗЕЛЕНОРТСКА ОСТРВА! "Гаучоси" након продужетака отишли у осмину финала Светског првенства! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Аргентине пласирала се у осмину финала Светског првенства, пошто је вечерас у Мајамију, после продужетака, савладала Зеленортска острва резултатом 3:2.
04. 07. 2026. у 02:46
СЕНЕГАЛ СЕ "САМОУБИО" НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! Белгија надокнадила два гола засотатка, па у надокнади другог продужетка изборила осмину финала
Фудбалери Белгије нестварним преокретом победили су Сенегал у шеснаестини финала Мундијала (3:2) и обезбедили меч против победника меча САД - Босна и Херцеговина.
01. 07. 2026. у 22:00
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)