РЕАЛ ИЗНЕВЕРИО РОНАЛДА: Нико није очекивао да ће му овако вратити за године верности!
Све више се спекулише да ће Кристијано Роналдо напустити Јувентус. Клуб из Торина има сезону за заборав.
Фото: Танјуг/AP Photo/Antonio Calanni
Елиминисани су из осмине финала Лиге шампиона, док су у првенству Италије остали без титуле.
Португалац је у Јувентус дошао из Реал Мадрида, како би са "старом дамом" освојио најелетиније европско такмичење, али тај циљ није остварен.
Италијански медији су у претходном периоду писали како би се он радо вратио у Реал, али је из редова краљевског клуба добио разочаравајуће вести.
"Марка" тврди да је тачно да Роналдо жели да напусти Јувентус, али да Мадриђани нису заинтересовани за његов повратак и одбили су могућност да га врате у клуб.
(Ало)
Препоручујемо
ЈУНАЈТЕДОВА РЕНЕСАНСА ТРАЈЕ ОД ПРОШЛОГ ДУЕЛА СА ДАНАШЊИМ РИВАЛОМ: "Свраке" су упале у кризу из које ће се тешко извући
ЊУКАСЛ дочекује Манчестер Јунајтед у среду на Сент Џејмсовом парку у тренутку када су гости везали 11 утакмица без пораза у Премијер лиги.
04. 03. 2026. у 06:30
ЦЕО СВЕТ У ШОКУ! Ево шта су урадиле фудбалерке Ирана на првој међународној утакмици откако су Америка и Израел напали њихову земљу (ВИДЕО)
Док траје напад на Иран, који су започели САД и Израел, али и одговор Ирана у виду напада на суседне земље које помажу ту агресију, и спорт и те како осећа последице новонастале ситуације. Рат је, како и не би... Али, мало ко је очекивао оно што су урадиле иранске фудбалерке.
03. 03. 2026. у 15:54
ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата
НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.
03. 03. 2026. у 20:21
Коментари (0)