ДАНИЛО ГРУЈИЋ НАПРАВИО ХАОС У ПИРОТУ: Ово је пенал због којег је настао нови скандал у српском фудбалу (ВИДЕО)

Марко Паунић
Марко Паунић

02. 05. 2021. у 09:13

НОВИ хаос у српском фудбалу!

ДАНИЛО ГРУЈИЋ НАПРАВИО ХАОС У ПИРОТУ: Ово је пенал због којег је настао нови скандал у српском фудбалу (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин

На утакмици између Радничког из Пирота и Трајала из Крушевца судија Данило Грујић свирао је пенал који је изазвао скандал на терену.

Фудбалери Радничког сматрали су да је једанаестерац неправедно досуђен, па су тако ушли у расправу, а утакмица је и прекинута због протеста. Дуел се завршио ремијем односно резултатом 1:1.

Подсећања ради, Трајал је већ под надзором УЕФА због претходних мечева у којима је такође било спорних ситуација.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЧУДО ИЗ НОРВЕШКЕ НЕ СТАЈЕ: Жута хорда се не плаши никога, следећа мета је лисабонски Спортинг

ЧУДО ИЗ НОРВЕШКЕ НЕ СТАЈЕ: "Жута хорда" се не плаши никога, следећа мета је лисабонски Спортинг

БАЈКОВИТА европска прича Боде глимта наставља се у среду увече, када норвешки шампион дочекује Спортинг из Лисабона у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Стадион "Аспмира" биће поприште новог европског спектакла, а домаћин се нада да може да настави сензационалан поход кроз елитно такмичење.

11. 03. 2026. у 07:00

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (1)

МАЊА ПОТРОШЊА, ВЕЋА СТАБИЛНОСТ: Енергетска ефикасност у служби јавног здравља