БАЛОТЕЛИ НАПРАВИО ШОУ ЗА 10 МИНУТА: Два гола и жути картон Италијана у победи Монце (ВИДЕО)

01. 05. 2021. у 21:45

НАВИКАО нас је Марио Балотели на свакојаке испаде на терену, али и умећа. Поново је био у центру пажње, пошто је најзаслужнији за победу његове Монце против Салернитане резултатом 1:3.

Темпераментни Италијан је меч почео на клупи за резерве, али је тренер Крисијан Броки одлучио да га пошље на терен у 80. минуту.

Искусном 30-годишњем нападачу је само 10 минута било потребно да постигне два гола и тако покаже колико је добар када му се игра фудбал.

Први гол постигао је у 81. минуту, а након њега на сцену је ступио његов карактер. После поготка се закачио са клупом противничког тима и кажњен је жутим картоном, али једноставно то је Марио Балотели.

Други погодак постигао је у првом минуту судијске надокнаде и практично сам донео тријумф Монци.

Овај клуб је остао на четвртом месту на табели Серије Б са 58 бодова, три мање од другопласираног Лећеа, а то је позиција која води директно у Серију А. До краја првенства остало је још три кола.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01