САДИК БРИЉИРА У АЛМЕРИЈИ: Бивши нападач Партизана постигао два гола за осам минута (ВИДЕО)

01. 05. 2021. у 19:33

БЛИСТА Умар Садик у дресу Алмерије. Ова екипа игра на свом терену утакмицу 37. кола Сегунде против Овиједа, а прво полувреме обележио је бивши играч Партизана који је постигао два гола.

Први погодак је постигао у 22. минуту меча, када је из једанаестерца десном ногом послао неодбрањиву лопту у доњи десни угао голмана гостију. Погодак погледајте ОВДЕ!

Потом је осам минута касније после асистенције Акиемеа са леве стране ш утирао левом ногом и лопту сместио у леви доњи угао - 2:0. Гол можете да погледате ОВДЕ!

Врло лако је Нигеријац могао до хет-трика у првом делу игре, али му Корпас није дозволио да изведе пенал у 16. минуту, а Шпанац није реализовао најстрожу казну.

Садик бриљира ове сезоне, са ова два гола дошао је до бројке од 18 погодака у Сегунди и тренутно је трећи стрелац лиге - испред њега су само Урош Ђурђевић 21 и Раул де Томас из Еспањола са 20.