БЕЗ ПРОМЕНА У АМСТЕРДАМУ: Ајакс продужио уговор са тренером Тен Хагом
Холандски фудбалски клуб Ајакс продужио је данас уговор са тренером Ериком тен Хагом на још годину дана, до краја сезоне 2022/2023.
Фото: EPA-EFE/MAURICE VAN STEEN
Ajaks je ove sezone pred osvajanjem duple krune, drugi put u poslednje tri godine.
"Znam kako možemo da napravimo naredne korake. Ali osim toga, srećan sam ovde", rekao je Ten Hag, saopštio je klub iz Amsterdama.
Ajaksu je potreban samo bod u preostale četiri utakmice kako bi osvojio titulu i direktno se plasirao u grupnu fazu Lige šampiona naredne sezone.
Ten Hag je pre dve godine predvodio ekipu do polufinala Lige šampiona.
Britanski mediji prethodno su spekulisali da je Ten Hag jedan od kandidata za novog trenera Totenhema.
Londonski klub traži trećeg trenera u poslednjih 18 meseci, nakon što je Maurisio Poketino otpušten u novembru 2019. godine, a Žoze Morinjo 19. aprila.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
НАВИЈАЧИ СЕ ВРАТИЛИ НА "ЈОХАН КРОЈФ АРЕНУ": Прво су загрмели "Тадић он фире" (ВИДЕО)
25. 04. 2021. у 16:16
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ФИНАЛЕ ЗА ИСТОРИЈУ: Шпанија и Аргентина у борби за титулу првака света
Светско првенство 2026. године стигло је до великог финала, а у недељу увече на стадиону „Метлајф“ у Њу Џерзију за најважнији трофеј у светском фудбалу бориће се две актуелне континенталне силе, Шпанија и Аргентина, а занимљиво је да ће ово бити прво финале Мундијала у којем се састају актуелни шампиони Европе и Јужне Америке.
19. 07. 2026. у 07:00
КО КАЖЕ ДА СУ НЕПОБЕДИВИ! Првак Европе шокирао двоструког шампиона света и оставио га без финала Мундијала! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Шпаније играће у финалу Светског првенства, пошто је савладала селекцију Француске резултатом 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. у 22:59
Гром ударио директно у стадо оваца, убио 97 са црним носем - не памте смртоноснији удар у историји
ИЗГУБИЛИ године мукотрпног рада и традиције.
18. 07. 2026. у 18:35
Коментари (0)