НЕОЧЕКИВАН КИКС БАРСЕЛОНЕ: Каталонци изгубили од Гранаде и пропустили прилику да дођу на чело табеле

29. 04. 2021. у 21:26

ФУДБАЛЕРИ Барселоне разочарали су своје навијаче пошто су поражени од Гранаде на свом терену са 2:1 и тако су пропустили прилику да заузму прво место на табели.

Ништа није слутило да ће се утакмица овако завршити, посебно након 23. минута када је Лионел Меси на асистенцију Антоана Гирзмана довео тим Роналда Кумана до предности.

Наставила је Барселона да напада, али промене резултата није било. Гранада се није предавала и успела је да дође до изједначења.

Играо се 63. минут када је Мачис искористио грешку Оскара Мингезе и лако савладао Тер Штегена. То као да је гостима дало крила, па су кренули по сва три бода.

Недуго после гола ривала црвени картон добио је тренер Каталонаца Роналд Куман и гости су искористили све лоше што је задесило екипу са "Камп Ноуа".

Домаће је шокирао Молина који је у 79. минуту сјајним ударцем главом затресао мрежу Барселоне и донео велику победу свом тиму.

Каталонци се сада налазе на трећем месту на табели и имају 71 бод као и Реал Мадрид, Гранада је на осмој позицији са 45. Чело табеле и даље држи Атлетико са 73 бода.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико грађани славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико ''грађани'' славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

У заосталој утакмици 29. кола Премијер лиге фудбалери Брајтона ће угостити разиграни Манчестер сити који јуриша ка новој титули првака Енглеске (21.00).

25. 04. 2024. у 07:45