УЖИВАЈТЕ У СРПСКОМ ФУДБАЛУ: У Шапцу аутогол за ТВ шпице, "намештаљка" у Сенти коју ће УЕФА гледати (ВИДЕО)

29. 04. 2021. у 17:43

ПОСЛЕДЊИХ недеља много се прича о намештањима у српском фудбалу, дешавају се разне сумњиве ствари, али оно што је виђено на мечу Мачве и Радника је заиста нешто специјално.

УЖИВАЈТЕ У СРПСКОМ ФУДБАЛУ: У Шапцу аутогол за ТВ шпице, намештаљка у Сенти коју ће УЕФА гледати (ВИДЕО)

Сигурни смо да никада нисте видели сличан аутогол, бар не у елитном такмичењу Србије, ако се Суперлига уопште може тако назвати.

Није поштено почео почео други минут меча, а голман Мачве Милош Гордић је морао да вади лопту из мреже, и то после катастрофалне, почетничке грешке. Један од одбрамбених играча му је лагано вратио лопту и он је покушао да је проследи другом.

Међутим, промашио је цео фудбал и лопта је наставила своју путању ка голу на запрепашћење свих на стадиону.

Наравно, гости су се радовали, док је Мачва до краја утакмице примила још четири комада.

Посебна прича је меч у Сенти, а тамо је гостовао гигант из Крушевца. О мечу против ТСЦ-а брујала је Србија данима, јер је склоњен са кладионица после невероватног пада квоте.

ТСЦ је на почетку био фаворит, али је одједном квота на њих скочила са 1,84 на 4,50, док је на Напредак, са 3,44 квота пала на 1,73! Убрзо је меч склоњен из понуде.

И онда, као шлаг на торту, након што је овај меч скинут на свим кладионицама у Србији, на овом мечу долази "прелаз" из 1 у 2!

Први гол је дошао после скандалозног кикса голмана Напретка, који је рутинску лопту оставио играчу ТСЦ-а на тацни да постигне гол, па је на полувремену домаћин отишао с предношћу од 1:0.

У другом полувремену је виђена "тотална доминација" Напретка, који је поново "убацио у мод" ПСЖ-а, Барсе, Ситија... и дошао до петог везаног тријумфа.

Најпре је дошло до изједначења тако што је лопта после пречке погодила Ненада Филиповића у леђа.

Уследила су два гола уз више него смушену реакцију одбрамених играча Младена Крстајића, који ће морати да поразговара са њима да види шта је разлог овако смушене реакције.

Трећи гол је тек посебна прича, јер су играчи Напретка буквално пуштени да постигну гол.

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико грађани славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико ''грађани'' славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

У заосталој утакмици 29. кола Премијер лиге фудбалери Брајтона ће угостити разиграни Манчестер сити који јуриша ка новој титули првака Енглеске (21.00).

25. 04. 2024. у 07:45