ПОГЛЕДАЈТЕ СВЕ ГОЛОВЕ ЛИГЕ ШАМПИОНА: Мајсторија Мареза, погодио и Де Брујне, Маркињос стрелац за ПСЖ (ВИДЕО)

28. 04. 2021. у 22:55

ФУДБАЛЕРИ Манчестер ситија победили су ПСЖ на "Парку Принчева" са 2:1, а меч је обележио сјајан гол који је постигао везиста "грађана" Ријад Марез.

Гости су одлично почели меч, пошто су до вођства стигли у 15. минуту. Ди Марија је одлично извео корнер, а лопту је главом иза леђа Едерсона послао Маркињос. Гол можете да погледате ОВДЕ!

Изједначење Ситију донео је Кевин де Брујне у 64. минуту. Делује да је Белгијанац хтео да центрира, Навас очигледно није видео лопту која је одскочила ипсред њега и завршила у мрежу.

Након тога је на сцену ступио Ријад Марез. Леандро Паредес је направио лопту у опасној зони. Искористио је то Алжирац, шутирао је у голманом угао и постигао сјајан гол. Погодак погедајте ОВДЕ!

Подсетимо, реванш меч ових ривала игра се наредног уторка од 21 сат на "Етихаду".