ФУДБАЛЕР ВОЈВОДИНЕ ОТКРИО ДА ЈЕ ЕКИПА ОШТЕЋЕНА ЗА ПЕНАЛ: Судија ми се извинио, али слаба вајда од тога

27. 04. 2021. у 19:16

ФУДБАЛЕР Војводине Дејан Зукић у разговору за новосадски "Дневник" открио је да да му је главни судија меча његовог тима и Металца Милан Илић признао своју грешку.

Млади нападач Новосађана је оборен у казненом простору ривала у четвртом минуту надокнаде. Главни арбитар то није окарактерисао као једанаестерац.

- Нашао сам се у стопостотној прилици када ме је голман ударио. После старта Савића, нога ми је отекла, прекршај је био евидентан, али се судија није огласио. Арбитар ми се касније извинио након што је на снимку видео тај тренутак, али је слаба вајда била од тога - рекао је Зукић.

Војводина је тај меч изгубила са 2:1, а гол за тим из Горњег Милановца постигао је Престиж у 89. минуту. Иначе, Ненад Лалатовић је преседео овај дуел на клупи, не желећи да води свој тим из протеста поводом судијских одлука.

Тренер клуба са "Карађорђа" је очигледно био љут због тога какав третман има његова екипа код судија.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

ЛУКА ЈОВИЋ БИ ПОНОВО МОГАО БИТИ ПИОЛИЈЕВ ЏОКЕР: Милан у паклу Олимпика јури гол заостатка против разигране вучице

ЛУКА ЈОВИЋ БИ ПОНОВО МОГАО БИТИ ПИОЛИЈЕВ ЏОКЕР: Милан у паклу ''Олимпика'' јури гол заостатка против разигране ''вучице''

У реванш утакмици четвртфинала Лиге Европе фудбалери Роме ће на ''Олимпику'' бранити великих 1:0 које су зарадили на ''Сан Сиру'' пре седам дана против Милана (21.00).

18. 04. 2024. у 07:55

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17