ФУДБАЛЕР ПАРТИЗАНА ПОЛОМИО ШАКУ: Наступ у финалу Купа под знаком питања

Часлав Вуковић

27. 04. 2021. у 15:47

ФУДБАЛЕР Партизана Иван Обрадовић доживео је прелом шаке и очекује га пауза од три, четири недеље.

ФУДБАЛЕР ПАРТИЗАНА ПОЛОМИО ШАКУ: Наступ у финалу Купа под знаком питања

Иван Обрадовић Фото М. Вукадиновић

То значи де је леви бек црно-белих неизвестан за финале Купа против Црвене звезде које се игра 25. маја.

Обрадовић је повреду доживео током првенственог меча против Спартака (2:1) протеклог викенда. Због болова је одлучио да оде снимање и након тога је утврђено да је овај 32-годишњак сломио два прста и нагњечио део шаке.

Због тога му је цела рука потом имобилисана гипсом и завојима. Обрадовић је кренуо на терапије, а по налогу треера Александра Станојевића неће тренирати док лекари не процене да је спреман да се врати у строј.

Остаје да се види да ли ће бити спреман за највећу утакмицу српског фудбала. Нема сумње да је много важан за игру Партизана.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЈУВЕ ПЛАЧЕ ЗА ВЛАХОВИЋЕМ: Србин баш фали старој дами која би се да је он ту борила за титулу!

ЈУВЕ "ПЛАЧЕ" ЗА ВЛАХОВИЋЕМ: Србин баш фали "старој дами" која би се да је он ту борила за титулу!

ПОСЛЕ пропуштене прилике да против Лећеа упише нову победу за викенд, Јувентус ће тражити брз одговор у уторак вече када гостује Сасуолу на "МАПЕИ стадиону" у оквиру 19. кола Серије А (20.45).

06. 01. 2026. у 07:30

АКО ВАМ АУТО ПРОКЛИЗА: Савет аутомобилисте који може спасити животе - како безбедно возити по СНЕГУ

АКО ВАМ АУТО ПРОКЛИЗА: Савет аутомобилисте који може спасити животе - како безбедно возити по СНЕГУ

ЧЕДОМИР Бркић објаснио је како возачи треба да правилно очисте аутомобиле након снежних падавина, али и како да возе, управљају и понашају се у саобраћају.

05. 01. 2026. у 19:27

Коментари (0)

Стручност, поверење и хумани приступ пацијентима је стуб здравства