ДЕБАКЛ МИХИНЕ БОЛОЊЕ: Интер граби ка титули

25. 04. 2021. у 22:57 >> 16:28

СИНИША Михајловић неће по добром памтити 33. коло италијанског шампионата.

Болоња је доживела прави нокаут, изгубила је од Аталанте са 5:0, а притом је од 49. минута играла без искљученог Шоутена.

У овој рунди надметања Интер је голом Дармијана у 76. минуту победио Верону, за коју је цео меч одиграо наш репрезентативац Дарко Лазовић, и новим успехом направио важан корак ка титули.

Почело је головима Малиновског у 22. и Мурјела из пенала у 44. минуту, да би после искључења Шоутена, Фројлер, Запата и резервиста Миранчук "докрајчили" госте који су се надали далеко бољем исходу у Бергаму.

Аталанта је тако задржала теоретске шансе да стигне Интер, али јој он и даље бежи 11 бодова, уз само пет кола до краја овосезонског издања Серије А.

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17