ОСВЕТА СЕ НАЈБОЉЕ СЛУЖИ ХЛАДНА: Партизан избацио Војводину, заказао дерби са Звездом у финалу!

А. Илић

21. 04. 2021. у 20:22 >> 21:08

ФУДБАЛЕРИ Партизана други су финалисти Купа Србије након победе над Војводином од 1:0.

Фудбалери Партизана славили су против Војводине са 1:0 у полуфиналу Купа Србије. Гол је у 10. минуту постигао Светозар Марковић.

Виђена је тврда и такмичарска утакмица. Партизан је за нијансу био бољи у првом, Војводина у другом полувремену.

Црно-бели су своју прилику искористили и заслужено се налазе у финалу Купа Србије где ће 25. маја играти против Црвене звезде, а место одигравања финалног дуела биће накнадно објављено.

ВОЈВОДИНА – ПАРТИЗАН 0:1
(Марковић С 10')

Стадион: Карађорђе

Судија: Срђан Јовановић

Војводина: Вуклиш – Андрић, Бралић, Саничаин (Максимовић од 86.), Ђорђевић – Стојковић ( Топић од 86, Дринчић – Бојић (Симић од 70.), Гемовић (Вукадиновић од 46.), Човић – Мркаић.

Партизан: Стојковић – Миљковић, С. Марковић, Вујачић, Урошевић – Шћекић, Јојић – Асано, Натхо (Јовић од 72.), Л. Марковић (Здјелар од 64.) – Холендер (Штулић од 86.).

КРАЈ МЕЧА

90+4. МИНУТ - Играће се још четири минута.

89. МИНУТ - Ненад Лалатовић добија жути картон због "клањања" судији крај аут линије.

81. MИНУТ - Јовић је унео живост у игру Партизана, по десој страни је додао до Јојића, шутира везиста, а на крају одбрана добро реагује.

78. МИНУТ - Шћекић шутира, право у голмана домаћина.

76. МИНУТ - Покушао је Јојић из прекида, шутирао је тик изнад гола Вуклиша. Леп, али недовољно прецизан покушај.

69. МИНУТ - Одбитак из претходног напада долази до Асана који шутира преко гола.

68. МИНУТ - Бралић је направио прекршај над Холендером. Прекид по страни за Партизан. Јојић је извео ударац по левој страни, Вуклиш интервенише, лопта је ишла у гол.

59. МИНУТ  - Човић је тукао главом на проигравање Дринчића. Стојковић левим коленом успева да одбрани. Нешто раније у мечу се повредио, упитно је у овом тренутку да ли ће моћи да настави. У истом тренутку на повреду се жали и Слободан Урошевић који је имао незгодан ударац у главу приликом једне интервенције!

56. МИНУТ - Контра Партизана. Асано је додао до Марковића који погађа спољни део мреже. Потом је Човић по десном боку унео лопту у Партизанов шеснаестерац - поред гола.

53. МИНУТ - Фудбалер Војводине је шутнуо лопту после прекида и није добио картон. што би му био други жути. А за исти потез је Шћекић у првом полувремену добио картон...

52. MИНУТ - Вукадиновић је ушао по левој страни. Покушао је да спусти лопту у петерац, одлично реагује Стојковић који се притом повредио. Загрева се са стране Александар Поповић

48. МИНУТ - Блокиран јеј Холендер, долази одбитак до Јојића, он покушава лажњаком да направи простор, шутира преко гола.

46. МИНУТ - Лалатовић је у другом полувремену на терен увео Вукадиновића, заузео је место Гемовића.

ПРВО ПОЛУВРЕМЕ

45. МИНУТ - Није било много прилика у првом полувремену. Партизан је своју прилику искористио, док су гости у првом делу тешко долазили до гола ривала.

36. МИНУТ - Јако агресивна игра домаћих фудбалера, гости због тога негодују. Покушао је домаћин из прекида. Центрирао је Дринчић, а Гемовић не успева

27. МИНУТ - Негодовао је код судије Срђана Јовановића Ненад Лалатовић. Био је незадовољан појединим судијским одлукама, али се ситуација брзо примирила.

25. МИНУТ  - Вујачић је дирао лопту након прекида, закаснио је Шћекић. Нови корнер за црно-беле. Поново изводи Јојић. Лазар Марковић туче, али преко гола одлази лопта.

20. МИНУТ - Добра акција Партизана. По десној страни су комбиновали Асано и Миљковић, бек црно-белих је убацио на петерас, где је за мало закаснио ХолендерДобра акција Партизана. По десној страни су комбиновали Асано и Миљковић, бек црно-белих је убацио на петерас, где је за мало закаснио Холендер

- На трибинама стадиона „Карађорђе“ је и селектор репрезентације Србије, Драган Стојковић. Можда Пикси снима има ли кандидата у ове две екипе за наредно окупљање државног тима.

14. МИНУТ - Саничанин удара главом на центаршут Дринчића, лопта пролази крај гола Стојковића.

10. МИНУТ - ГОЛ ПАРТИЗАН - Натхо је одлично упослио Светозара Марковића који главом шаље лопту у мрежу Вуклиша!

5. МИНУТ - Прва шанса на утакмици. Имао ју је Натхо. Ненадао. Пуцао је Израелац са 25 метара, шут није био толико снажан, али се лопта измигољила из руку голману Горану Вуклишу, прошла му је и кроз ноге, а онда и поред стативе.

1. МИНУТ - Утакмица је почела

Пратите Новости спорт на Фејсбуку.

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01