ВЕЛИКА НАГРАДА ЕМИЛИЈЕ-РОМАЊЕ: Луису Хамилтону 99. пол позиција
Возач Мерцедеса Луис Хамилтон стартоваће са пол-позиције у трци за Велику награду Емилије Ромање, која се вози у италијанској Имоли.
Фото: EPA-EFE/FELIPE TRUEBA
Актуелни шампион Формуле 1 је тако 99. пут у каријери изборио прву позицију на старту трке у шампионату.
Одмах иза Хамилтона, са друге позиције ће кренути Серхио Перес из Ред Була.
Треће време имао је његов тимски кола Макс Ферстапен, а четврти је био Шарл Леклер у Ферарију.
Трка за Велику награду Емилије Ромање вози се у недељу од 15 сати.
Препоручујемо
ПОСЛЕ НЕИЗВЕСНЕ БОРБЕ СА ФЕРШТАПЕНОМ: Хамилтону круна у бахреинсокој пустињи
28. 03. 2021. у 20:07
ЛУИС САМ ПРОТИВ СВИХ: Хамилтон јури осму титулу, дебитује Шумахеров син
28. 03. 2021. у 08:40
ЗАГАРАНТОВАНИ ГОЛОВИ? Спектакл на "Сент Џејмсис парку" би требао да обилује великим бројем погодака
"СЕНТ Џејмсис парк" ће у уторак поново бити домаћин европског спектакла, пошто Њукасл дочекује Барселону (21.00) у првом мечу осмине финала Лиге шампиона. Биће то други дуел ова два клуба на истом стадиону у последњих шест месеци, али је овај далеко битнији од првог који је припао Каталонцима резултатом 2:1.
10. 03. 2026. у 07:10
ШТА ЋЕ РЕЋИ ЈЕЛЕНА?! Ево шта је Арина Сабелнка радила Новаку Ђоковићу у Индијан Велсу (ВИДЕО)
Најновије вести везане за АТП Индијан Велс 2026, турнир на коме данас наступа и Новак Ђоковић, нису уобичајене.
09. 03. 2026. у 15:39
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)