ОДЛИЧНЕ ВЕСТИ: Публика поново на стадионима у Италији од 1. маја

Александар Илић
Александар Илић

16. 04. 2021. у 20:33

На стадионима широм Италије, публика ће моћи да се врати од 1. маја, најављују тамошњи медији.

ОДЛИЧНЕ ВЕСТИ: Публика поново на стадионима у Италији од 1. маја

Фото: EPA-EFE/STEPHANIE LECOCQ

Ограничен број људи моћи ће да присуствује утакмицама Серије А, а како се наводи, то ће бити до 1000 људи.

С друге стране, у дворанским спортовима ће број навијача бити ограничен на 500.

Тако ће у финишу првенства у Калчу бити навијача, а највише су се обрадовали у Интеру, који је најближи титули, првој од 2010. године, будући да ће моћи, ако буду први до каја, да је прославе са својим присталицама.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Наполи не одустаје од титуле: Кремонезе никада није славио на овог гостовању

Наполи не одустаје од титуле: Кремонезе никада није славио на овог гостовању

НАПОЛИ у 35. колу Серије А дочекује Кремонезе на стадиону „Дијего Армандо Марадона“, у мечу који за домаћина има императив победе. Екипа Антонија Контеа жели да одложи могућу шампионску прославу Интера и остане у трци бар још једно коло. Ипак, после недавних киксева, титула је све даља.

24. 04. 2026. у 08:19

Доналд Трамп је запањен: Италија одбила да иде уместо Ирана на Светско првенство у фудбалу!

Доналд Трамп је запањен: Италија одбила да иде уместо Ирана на Светско првенство у фудбалу!

Док се приводи крају (засад само двонедељно) примирје, услед ког је напад на Иран започет од стране САД и Израел прекинут, бар у овом тренутку, и спорт и те како осећа последице новонастале ситуације. Рат је, како и не би... А сада у први план долази и евенутално (не)учешће Ирана на Светском првенству у фудбалу, у коме су и Сједињене Америчке Државе један од домаћина.

23. 04. 2026. у 20:00

Милановић изненадио све: Хрватска нема непријатеља - осим Србије! ЕУ се претвара у ратни пројекат

Милановић изненадио све: "Хрватска нема непријатеља - осим Србије! ЕУ се претвара у ратни пројекат"

ХРВАТСКИ председник Зоран Милановић поручио је да његова земља нема непријатеља осим Србије, и упозорио да се Европска унија све више удаљава од мировног пројекта и јача процесе наоружавања, уз ограничен утицај мањих држава.

24. 04. 2026. у 11:29

Коментари (0)

Ноћас сам добио поруку... Војислав Шешељ саопштио забрињавајућу вест