ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Јунајтед победио Тотенхем на гостовању
ФУДБАЛЕРИ Манчестер јунајтеда победили су вечерас на гостовању екипу Тотенхема са 3:1, у мечу 31. кола Премијер лиге.
Фото: АП
Јунајтед је до вођства могао да дође у 35. минуту, када је прецизан био Едисон Кавани, али је гол поништен због фаула Скота Мектоминеја на почетку акције.
До водства је до краја полувремена дошао домаћи тим голом Хјонг-Мин Сона у 40. минуту.
Гости су до победе дошли головима Фреда у 57. минуту, Каванија у 79. и Мејсона Гринвуда у шестом минуту надокнаде времена.
Српски фудбалер Немања Матић ушао је у игру за екипу Јунајтеда у 90. минуту.
На табели Премијер лиге Јунајтед је други са 63 бода, док је Тотенхем седми са 49 бодова.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
БИТКА ЗА ЕВРОПСКИ ТРОН: Арсенал тражи освету, ПСЖ жели да испише историју у Будимпешти
ЛИГА шампиона у суботу увече (18.00) добија новог/старог шампиона, а спектакл на "Пушкаш арени" у Будимпешти донеће окршај актуелног првака Европе ПСЖ-а и новопеченог шампиона Енглеске, Арсенала.
30. 05. 2026. у 07:00
ПАРИ СЕН ЖЕРМЕН ОПЕТ ОСВОЈИО ЛИГУ ШАМПИОНА! Историјско финале, Арсенал пао у невиђеној драми (ВИДЕО)
Пари Сен Жеремен и Арснал су одиграли изузетно занимљиво финале УЕФА Лиге шампиона 2026, а меч у Будимпешти завршен је историјском, другом узастопном европском титулом за париске "свеце" - резултат је био најпре 1:1 после 120 минута игре (стрелци су били Каи Хаверц и Усман Дембеле из пенала), а онда је у извођењу једанаестераца до титуле дошао тим и француске престонице - 4:3.
30. 05. 2026. у 21:01 >> 21:10
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)