ХОРОР ПОВРЕДА НА ЗВЕЗДИНОМ МЕЧУ: Ђуровић пао на главу и остао непомично да лежи, играчи се хватали за главу
Победа кадета Црвене звезде над краљевачким Кикером у суботу (2:1), остала је у сенци тешке повреде фудбалера гостујућег тима Милоша Ђуровића!
ФК Црвена звезд Принтскрин
Ђуровић је у 27. минуту остао непомично да лежи у казненом простору црвено-белих, после једног судара са голманом Маринковићем, да би играчи оба тима врло брзо позвали лекарску службу са клупе.
Улетели су на терен и доктори Кикера и доктори Црвене звезде, играчи су се хватали за главу због ситуације у којој се Ђуровић налазио с обзиром на то да је повредио врат.
Неколико минута касније на терен је ушла у Хитна помоћ која је имобилисала Ђуровића и одвезла га на Институт за мајку и дете где се фудбалер Кикера и даље налази. На сву срећу, његово стање је стабилно, али ће морати да остане још два-три дана на посматрању.
Препоручујемо
НОЋ ОДЛУКУЕ НА "РАЈКУ": Може ли Звезда да доврши посао против Лила?
СРПСКИ шампион вечерас брани гол предности против Лила у реванш утакмици плеј-офа за осмину финала Лиге шампиона (18.45). Звезда је била бољи ривал на првом сусрету, али не сме се опустити и мора одиграти нову сјајну утакмицу како би се прошла даље и тако заказала обрачун са Лионом/Астон вилом.
26. 02. 2026. у 07:00
"АЛИ, ЈА САМ АМЕР!", "НЕ, ТИ СИ РУС! МАРШ ОДАВДЕ!" Скандал! Забранили му да учествује на Светском првенству!
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" - шокирале су и Американце.
27. 02. 2026. у 13:08
ЈЕДИНА ФОТКА ДЕКИЈА И ТРУДНЕ НОВИНАРКЕ: Није рођена у Србији, подариће му 5. дете - млађа од њега 8 година (ФОТО)
АНИТА Бојанић је супруга Дејана Станковића, која ће му ускоро подарити друго дете, а тренеру Црвене Звезде ће то бити пето дете с обзиром да из првог брака има тројицу синова Стефана, Филипа и Александра.
26. 02. 2026. у 16:48
Коментари (0)