ЧЕЛСИ НЕМИЛОСРДАН ПРЕМА КРИСТАЛ ПАЛАСУ: "Плавци" бројали до четири (ВИДЕО)

10. 04. 2021. у 20:57

ФУДБАЛЕРИ Челсија убедљиво су победили Кристал Палас са 4:1 у гостима у 31. колу Премијер лиге.

ЧЕЛСИ НЕМИЛОСРДАН ПРЕМА КРИСТАЛ ПАЛАСУ: Плавци бројали до четири (ВИДЕО)

Разбио је ВБА "плавце" прошле недеље, али то није много утицало на изабранике Томаса Тухела који су прегазили екипу коју са клупе предводи Рој Хоџсон.

Челси је већ после 30 минута водио са 3:0, головима Хаверца, Пулишића и Зуме. Одличном игром су гости привели прво полувреме крају.

Домаћин је успео да смањи резултат у 63. минуту, а стрелац је био Кристијан Бентеке. Ипак, наставили су "плавци" да нападају и као награда стигао је нови гол.

Коначан резултат утакмице поставио је Кристијан Пулишић другим поготком.

Капитен Кристал Паласа Лука Миливојевић одиграо је читаву утакмицу за свој тим.

Челси се сада налази на четвртом месту на табели са 54 бода, два више од Ливерпула, док је тим са "Селхурст парка" 13. са 38.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна престала да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

ЧУДО У БЕОГРАДУ: Руска химна "престала" да се интонира током доделе злата, а онда се десило - ово (ВИДЕО)

Русија ових дана са поносом истиче да на Европском првенству у боксу чији је домаћин Србија њени такмичари могу да наступају уз сва државна знамења, а и под именом земље из које су, као и да се химна Руске Федерације интонира када неко од Руса дође до златне медаље. Међутим, баш са том химном десио се један неочекивани проблем. А онда је уследила врло емотивна сцена...

28. 04. 2024. у 16:44