ЛИВЕРПУЛ ОДБРАНИО СВОЈУ КУЋУ: "Црвени" у финишу меча дошли до три бода

10. 04. 2021. у 18:40

ПОНОВО се мучио Ливерпул и играо са живцима навијача, али на крају је успео да победи Астон Вилу са 2:1 и то поготком Трента Александера-Арнолда у недокнади времена.

ЛИВЕРПУЛ ОДБРАНИО СВОЈУ КУЋУ: Црвени у финишу меча дошли до три бода

Није блистао тим Јиргена Клопа на овој утакмици, а није ни почело за њих онако како су желели, пошто су гости до предности дошли у 43. минуту преко Олија Воткинса.

Ипак, много бољи су били "црвени" у другом делу и успели су уз доста муке да преокрену резултат.

Најпре је Мохамед Салах у 57. минуту поравнао резултат када је главом сместио лопту у празну мрежу, јер је претходно голман гостију Мартинез одбранио ударац Роберсона и лопта се одбила Египћанину коме није било тешко да постигне 19 гол у Премијер лиги.

Тријумф Ливерпулу донео је Александер-Арнолд у првом минуту надокнаде времена. Занимљиво да је тим са "Енфилда" прекинуо низ од осам мечева без победе на свом терену.

Такође, "црвени" су се реванширали тиму из Бирмингема за убедљив пораз у пвом делу сезоне (7:2).

Ливерпул је овим тријумфом успео да се пробије на четврто место на табели са 52 бода, док је Астон Вила на 10. месту са 44.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико грађани славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико ''грађани'' славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

У заосталој утакмици 29. кола Премијер лиге фудбалери Брајтона ће угостити разиграни Манчестер сити који јуриша ка новој титули првака Енглеске (21.00).

25. 04. 2024. у 07:45