ЈОВИЋ: Јефтино смо примили гол, тешко је вратити се, али ми смо Партизан
ПОСЛЕ Филипа Холендера и Игора Вујачића, свој први сениорски дерби одиграо је и млада узданица Партизана, Немања Јовић.
ФОТО: ФК Партизан
После непроспаване ноћи за сваког играча и навијача Партизана, млади Јовић сумира утиске после 164. „вечитог дербија“ за званичан сајт црно-белих.
-Ово је био мој први сениорски дерби и пре утакмице сам имао мало треме, али је на терену нестала. Имао сам јак мотив, мислим да сам одиграо коректно, али увек може боље.
Прокоментарисао је своју игру.
- Добио сам доста похвала, много порука сам добио после дербија. Похвале пријају и то ми је још један додатни мотив да тренирам напорно и напредујем.“
Да ли си имао трему, с обзиром да си на старту утакмице био најмлађи у нашем тиму?
- Било тешко, али свестан сам био где сам, за кога играм и коју тежину носи дерби. Трудио сам се и борио за свој вољени клуб и, иако сам одиграо коректно, свестан сам да могу и морам још више и боље.
Дотакао се и коначног епилога.
- Нажалост, примили смо јефтино тај гол и то је и одлучило дерби. Жао ми је што нисам постигао гол, али верујем да ће бити још прилика.
Црно-бели се окрећу Купу Србије.
- Можда је мало теже сад вратити се, али ми смо Партизан, морамо се окренути купу и дати све од себе да га освојимо. Мислим да смо то заслужили. и ми, а и наши навијачи, рекао је Јовић.
Препоручујемо
ПАНТЕЛИЋ ИМАО ПОРУКУ ЗА СТАНКОВИЋА И СТАНОЈЕВИЋА: Ви треба да будете пример играчима
08. 04. 2021. у 13:15
АКО ЈЕ ОВО ДЕРБИ - ПРОМЕНИТЕ МУ ИМЕ: Легенда Црвене звезде осула паљбу по "вечитима"
08. 04. 2021. у 09:02
(ТВИТЕР РЕАКЦИЈЕ) ЗВЕЗДАШИ ЛИКУЈУ: Партизановци реално гледају ситуацију
07. 04. 2021. у 20:08
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом
У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.
07. 12. 2025. у 10:00
ЦЕО ТЕНИС У ШОКУ: Чувена тенисерка уградила вештачке груди, а онда је откривено и ово! (ФОТО)
Најновије вести из тениса су прилично невероватне.
07. 12. 2025. у 13:43
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)