ПОГЛЕДАЈТЕ СВЕ ГОЛОВЕ ЛШ: Реал убедљив против Ливерпула, Сити славио у завршници (ВИДЕО)

А. Илић

06. 04. 2021. у 20:50 >> 22:53

ЗАНИМЉИВЕ мечеве у четвртфиналу приредили су нам вечерашњи актери

Фудбалери Реал Мадрида дочекали су на стадиону Алфредо Ди Стефано екипу Ливерпула. Узбуђења у овом мечу није мањкало.

Славио је Реал 3:1 и то потпуно заслужено. У првом полувремену тим из Енглеске није личио на себе. Распала се одбрана гостију, а Филипс и Александар Арнолд погрешили су олако што је довело до голова.

Винисјус Жуниор донео је Реалу вођство у 27. минуту. Бразилца је одлично проиграо Тони Крос дубинском лоптом, а Филипс се није најбоље поставио, те му је Бразилац побегао за 1:0.

Марко Асенсио био је стрелац гола у 36. минуту. Лоше је реаговао Трент Александар Арнолд лопта долази до Асенсија који увећава предност "Краљева.

У другом полувремену стрелац је био Мохамед Салах. Прелепа акција Ливерпула довела је до ударца Жоте, изблокирао га је Модрић, а лопта се одбија до Салаха који у 51. минуту смањује на 2:1.

Ипак, у 65. минуту Бензема додаје до Модрића, а хрват проналази Винисијуса који са петерца шаље лопту у гол за коначних 3:1.

У другом мечу Манчестер сити је савладао Борусију из Дортмунда 2:1 у утакмици која је одиграна у Манчестеру. Домаћин је током целог меча контролисао игру. Грађани су до гола дошли након грешке гостију. Повукли су напад са средине терена, уз одличну пас игру, а лепу акцију крунисао је Кевин Де Брујне у 19. минуту.

Ипак, у другом полувремену играчи Борусије долазе до изједначења. Играо се 83. минут, након грешке на средини терена уследила је лепа акција и изједначење Ројса. Ни то није било све, Фил Фоден је донео победу Ситију у 90. минуту

СВЕ ГОЛОВЕ ПОГЛЕДАЈЕ У НАСТАВКУ ТЕКСТА

Реал Мадрид – Ливерпул 3:1 (2:0)

(Винисијус 28', 65' Асенсио 36' - Салах 51)

Судија Феликс Брих

Реал Мадрид: Куртоа, Менди, Фернандо, Милитао, Васкез, Модрић, Каземиро, Крос, Винисиус, Бензема, Асенсио

Ливерпул: Алисон, Алексадер-Арнолд, Филипс, Кабак, Робертсон, Вајналдум, Кеита, Фабињо, Салах, Жота, Мане

ДРУГО ПОЛУВРЕМЕ

КРАЈ МЕЧА Реал Мадрид - Ливерпул 3:1, Манчестер Сити - Борусија Дортмун 2:1

90. МИНУТ - ГОЛ МАНЧЕСТЕР СИТИ - Фудбалери Ситија ипак долазе до победе голом Фодена у 90. минуту. Прелетела је одбрана дефанзивце Борусије, имали су домаћи лак задатак да поставе коначних 2:1.

84. МИНУТ - ГОЛ БОРУСИЈА - Тим из Дортмунда је до изједначења такође дошао након грешке на средини терена. Стрелац је био Марко Ројс након лепе акције. .

71. МИНУТ - Испао је поново Филипс, додао је Винисијус до Бенземе, шутира Француз, али брани Алисон.

65. МИНУТ - ГОЛ РЕАЛ МАДРИД  - Бензема додаје до Модрића, а хрват проналази Винисијуса који са петерца шаље лопту у гол. ПОГЛЕДАЈТЕ ГОЛ ОВДЕ

64. МИНУТ - Контра за Реал након корнера Ливерпула, Асенсио је имао два на један, уместо да дода Винисијусу, спетљао се, добро реагује Винисијус.

63. МИНУТ - Одлична прилика за Ливерпул, Жота спушта за Манеа, који је био на петецу, добра интервенција Мендија.

61. МИНУТ - Одузео је лопту Тони Крос играчима Ливерпула, додао до Асенсија, опробао је фудбалер Реала ударац, ипак непрецизно.

57. МИНУТ - Опробао је ударац Бензема, блокирао га је Филипс.

52. МИНУТ - Шутирао је Жота, на крају ништа од гола.

51-МИНУТ - ГОЛ ЛИВЕРПУЛ - Жота је шутирао, лопта је закачила Луку Модрића, а на крају стрелац гола био је Салах . ГОЛ ПОГЛЕДАЈТЕ ОВДЕ

ПРВО ПОЛУВРЕМЕ

45. МИНУТ - Реал квалитетнији, а могло је да буде још убедљивије. Ливерпул није упутио шут ка голу ривала.

43. МИНУТ - Распала се одбрана Ливерпула, само Алисону може Клоп да буде захвалан због тога што је и даље 2:0. Асенсио је шутирао, брани голман гостију.

36. МИНУТ - ГОЛ РЕАЛ МАДРИД - Александар Арнолд је катастрофално реаговао, поклонио је лопту Марку Асенсију који је мајсторски лобовао Алисона. ГОЛ ПОГЛЕДАЈТЕ ОВДЕ

33. МИНУТ - Шутирао је поново искоса Винисијус, поред гола Редса.

32. МИНУТ - Пада Карим Бензема у шеснаестерцу Ливерпула, Брих показује да се игра настави, а домаћи играчи негодују.

28. МИНУТ - ГОЛ РЕАЛ МАДРИД -  Тони Крос шаље дубинску лопту која је дуго путовала, стиже до Винисијуса Жуниора који користи своју брзину и лако савладава Алисона ГОЛ ПОГЛЕДАЈТЕ ОВДЕ

18. МИНУТ - ГОЛ МАНЧЕСТЕР СИТИ - Пресекли су домаћи пас на средини терена, кренули ка голу ривала, уз одличну пас игру, а напад је завршен голом Кевина де Брујнеа. ПОГЛЕДАЈТЕ ГОЛ ОВДЕ

14. МИНУТ - Испао је Трент Александар-Арнолс у дуелу са Мендијем, опробао је Винисијус ударац главом, али поред гола.

12. МИНУТ - најбоља прилика до сада, Винисијус је главом захватио лопту, она је била спора и прошла поред леве стативе.

11. МИНУТ -  Изненада је поршао Винисијус по левој страни па одиграо повратну лопту за Модрића који пада у дуелу са Вајналдом и Реал тражи прекршај. Брих је само одмахнуо, а на успореном снимку делује да је било елементата за пенал.

2. МИНУТ - Претио је Бензема, али одлично брани Адисон.

БОРБА ЗА ЛИГУ ШАМПИОНА: Доге у дербију севера дочекују француског вицешампиона

БОРБА ЗА ЛИГУ ШАМПИОНА: ''Доге'' у ''дербију севера'' дочекују француског вицешампиона

ФУДБАЛЕРИ Лила и Ланса ће отворити 27. коло Лиге 1. Популарни ''дерби севера'' игра се на стадиону ''Пјер Мауроа'' са почетком у 21.00 и носи велики значај јер се ови тимови боре за места која воде у Лигу шампиона.

29. 03. 2024. у 07:50

БОРИША СИМАНИЋ ШОКИРАО СВЕ! Ево шта је изјавио репрезентативац који је изгубио бубрег играјући за Србију (ВИДЕО)

Кошаркашка репрезентација Србије је изгубила финале Светског првенства од Немачке, а на том мечу, као и на свим почев од друге фазе Мундобаскета, није могла да рачуна на Боришу Симанића. Он је изубио бубрег услед ударца добијеног на утакмици са Јужним Суданом, а управо се Симанић побринуо за невероватну сцену ове среде.

28. 03. 2024. у 21:39