БОЈОВИЋ ИСПИСАО ИСТОРИЈУ СУПЕРЛИГЕ: Славили Младост, Пазар, Чукарички и Спартак

06. 04. 2021. у 20:34

ПРВИ мечеви 30. кола Суперлиге су одиграни. Славили су Чукарички, Спартак, Младост и Нови Пазар.

У тврдој утакмици у Новом Саду Чукарички је славио против Пролетера са 1:0. Стрелац јединог гола био је Шапића у зауставном времену.

Спартак је био убедљив против Вождовца. Славили су Суботичани 3:0. До вођства су дошли голом капитена Текијашкија у 38. минут, асистент је био Срећковић који се потом уписао за 2:0 у 52, а коначан резултат поставио је Туфегџић у 65. минуту дуела. .

Нови Пазар је као домаћин савладао ТСЦ са 2:1. Повео је са 2:0 головима Никчевића у 7. и резервог играча Стоиљковића у 72. минуту, да би Дамјановић у 72. поставио коначан резултат.

У Шапцу је Мачва изгубила од екипе Младости, а стрелац оба гола за Лучанце био је 33-годишњи ветеран Милан Бојовић (у 26. и 60. минуту), који је са та два поготка постао најбољи стрелац Суперлиге свих времена.

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01