ПАРТИЗАНОВ НАПАД ЗА РЕПРЕЗЕНТАТИВНИ ПОНОС: Четири од топ пет стрелаца долазе из Хумске
АЛЕКСАНДАР Митровић је рекордер по броју голова за национални тим, али оно што још више радује птристалице Партизана је чињеница да чак четворица играча из најбољих пет су носила црно-бели дрес.
ФОТО: ФСС
То су Митровић, Стјепан Бобек, Милан Галић и Саво Милошевић, који је једини у топ 10 стрелаца са више од 100 утакмица.
Управо због 41 гола на само 64 утакмице, Митровићев рекорд делује још спектакуларније.
Томе треба додати и чињеницу да је Митровић далеко од играча на заласку каријере, има само 26 година и 27. рођендан прославиће 16. септембра.
Пред њим је још много голова и утакмица, а црно-бели се поносе још головима Тозе Веселиновића и Предрага Мијатовића.
Једини међу најбољих пет који не долази из Хумске је Благоје Моша Марјановић. А у првих десет је чак шест носило дрес Партизана.
НОВОСТИ
Препоручујемо
ОГЛАСИО СЕ ПАРТИЗАН НАКОН ПОБЕДЕ СРБИЈЕ: "Овако то раде момци из наше омладинске школе"
24. 03. 2021. у 23:27
НЕМАЧКА СЕ ОЗБИЉНО ПРИПРЕМА ЗА МУНДИЈАЛ: "Панцери" имају велика очекивања на предстојећем Светском првенству
СИГУРНИ учесник Мундијала, Немачка жели да репрезентативну паузу заврши новом победом пред својим навијачима на "МХП арени", док Гана у дуел улази уздрмана серијом лоших резултата и без много самопоуздања (20.45).
30. 03. 2026. у 11:30
НОВАК ЂОКОВИЋ СТИГАО У САРАЈЕВО, ДОШАО ДА НАВИЈА ЗА БОСНУ! Невероватна сцена...
Најновије вести из тениса тичу се и - фудбала. Новак Ђоковић се за то побринуо.
30. 03. 2026. у 19:18
ВИЛИЈАМ МОНТГОМЕРИ: "Кад смо бомбардовали Србију, нисмо имали дозволу за прелет преко Хрватске - Туђман није знао! Подела КиМ једини излаз"
НЕДАВНО је обележена 27. годишњица од почетка НАТО агресије на Савезну Републику Југославију.
30. 03. 2026. у 20:11
Коментари (0)