МАКАРИЋ САМ ПОБЕДИО ЗЛАТИБОР: Пораз Рада, реми Јавора и Бачке

03. 04. 2021. у 16:59

ОДИГРАНЕ су три утакмице 29. кола Суперлиге Србије.

Радник је у Сурдулици након мирног првог полувремена савладао Златибор из Чајетине. Милан Макарић је у 57. минуту са "беле тачке" донео предност Сурдуличанима, исти играч два минута касније погодио је за 2:0, а коначан резултат поставио је Немања Крстић у 82. минуту.

Инђија је искористила играча више у завршници меча против Рада, те је голом Небојше Бастајића домаћин дошао до победе 1:0.

У Ивањици је виђена својеврсна сензација. Бачка је дошла до бода против Јавора 1:1. У четвртом минуту Марко Пантић гостима је донео вођство.

Лука Луковић је у 77 минуту са пенала донео изједначење домаћину и на тај начин бод.