ПИКСИ ВОДИ ОРЛОВЕ У ЈАПАН: Две пријатељске утакмице Србије у јуну
ДРАГАН Стојковић Пикси је фудбалско божанство у Јапану, а његови фанови имаће ускоро прилику да га виде уживо на клупи репрезентације Србије, пошто ће орлови тада одиграти две утакмице у Кобеу.
ФОТО: ФСС
Извршни одбор ФСС потврдио је на седници у четвртак да ће "орлови“ путовати у Јапан. Тамо ће снаге одмерити са селекцијом домаћина и Јамајком 7. и 11. јуна. Све ово биће припрема за наставак квалификација у сптембру за Светско првенство.
Србију у септембру очекују утакмице са Луксембургом у Београду и Републиком Ирском на Авива стадиону у ДАблину.
ЕВРОЛИГА: Партизан бољи од Валенсије, Пантер "руши" Звезду...
ЗА данас вам је наша редакција спремила неколико занимљивих предлога из Евролиге.
27. 03. 2026. у 10:30
СКАНДАЛ: УЕФА забранила православље, а сатанизам је дозвољен!
Најновије вести из света спорта, тачније фудбала, везане су за ФК Црвена звезда, али је и цела Србија, па и цело правосавље погођено одлуком европске куће фудбала, УЕФА.
27. 03. 2026. у 15:15
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (1)