ШПАНЦИ ЛАКО СА ЛАЖНОМ ДРЖАВОМ: Македонци изненадили Немце

31. 03. 2021. у 22:36

ФУДБАЛСКА репрезентација Шпаније савладала је тим такозваног косова са 3:1 у утакмици трећег кола квалификација за Мундијал у Катару 2022. године.

Танјуг

Голове за Шпанију постигли су Феран Торес, Дани Олмо и Ђерар Морено, док је једини гол за гостујућу екипу прозвод грешке голмана фурије.

Од осталих мечева треба истаћи пораз Немачке на свом терену од Северне Македоније (2:1) као и минималну победу светског првака Француске у Босни и Херцеговини (1:0). Стрелац јединог гола био је Антоан Гризман.

РУС, ОЛИМПИЈСКИ ШАМПИОН, ШОКИРАО СВЕТ: Овим потезом слудео оне који деле санкције Русима

РУСИЈА и Украјина су и даље извори најважнијих вести на свету, збивања из тих држава се прате из минута у минут, уживо, али постоје и пратећи догађаји до којих су довела војна дејства, а који привлаче огромну пажњу светске јавности. Спорт је један од сегмената живота на које је рат такође утицао, а предстојеће Олимпијске игре - Париз 2024, посебно су занимљиве ових дана, због "руске ситуације".

24. 04. 2024. у 13:44