КАНАДА ЗА ИСТОРИЈУ: Борјан пропустио демолирање Кајманских острва 11:0 (ВИДЕО)

30. 03. 2021. у 11:09

Репрезентација Канаде савладала је Кајманска Острва 11:0 у квалификацијама за Светско првенство 2022. године.

Милан Борјан, голман Црвене звезде и репрезентатвац Канаде, пропсутио је историјски меч и није био на голу у највећој победи Канађана у историји.

И док је голман Црвене звезде у недавној победи Канаде 5:1 против Бермуде био у центру пажње због грешке из које је примио једини гол, сада он није уопште био део тима - а није ни било потребе за тим.

Ни његова замена Максим Крепо није имао посла. Кајманска Острва нису упутила нити један ударац ка његовом голу, док су Канађани чак 44 пута шутирали за 90 минута игре!

Једини хет-трик на мечу био је дело резервисте, Луке Каваланија који је на терену провео мање од 30 минута. По два гола постигли су Алфонсо Дејвис и Мак-Ентони Кеј, док су мрежу затресли још Кајл Ларин, Дејвид Вотерспун, Алистер Џонстон и Френк Стуринг.