ШВЕДСКА "РАЗБИЛА" ТЗВ. КОСОВО: "Петарда" Северне Македоније

28. 03. 2021. у 22:40

УЗБУДЉИВО је било у вечерњим мечевима. А у мечевима од 20:45 највише голова видели смо у Македонији.

ШВЕДСКА РАЗБИЛА ТЗВ. КОСОВО: Петарда Северне Македоније

Фудбалери Шведске савладали су тзв. Косово на гостовању у Приштини 3:0. Већ након 45 игре гости су имали предност од два гола. Аугустинсон је у 12. минуту на проигравање Ибрахимовића затресао мрежу, а потом је у 35. минуту и Исак донео радост Швеђанима. Ларносн је са "беле тачке" поставио коначних 3:1.

Аустрија Александра Драговића славила је против Фарских Острва 3:1. Први гол дело је био управо фудбалера који је на мети Црвене звезде. Иако су од 19. минута гости били у предности голом Натестада. До полувремена уписали су се Баумгартнер, а потом и Калајџић за коначних 3:1.

Румунија је дочекала Немачку, а "Панцери" су славили 1:0, голом Гнабрија у 17. минуту.

Истим резултатом славила је и Швајцарска против Литваније. Једини гол постигао је Шаћири у 2. минуту меча.

Италијани су савладали Бугарску са 2:0 на гостовању. Белоти је са пенала донео вођство у 43. минуту. Да би коначан резултат поставио Локатели у 83. минуту.

Голова је било и у Македонији. Славила је Северна Македонија против Лихтенштајна 5:0. Први гол постигао је Бардхи у 7. минуту. Потом је Трајковски у 51. и 54. минуту повисио на 3:0, Уписао се и Елмас у 62. минуту, а коначних 5:0 поставио је Несторовски са пенала у 82. минуту.