ФУДБАЛСКА репрезентација Србије одиграла је сјајно против Португала у 2. колу квалификација за Светско првенство. Меч на стадиону "Рајко Митић" завршен је резултатом 2:2.

Luka

27.03.2021. 21:40

E moj Milenkoviću igrać za glavu manji od tebe i zabija dva gola pored tebe sa glavom.Odbrana Srbije previše troma i spora i kao što smo predviđđali nema šanse pored brzih tehnički odlični napadaća Portugala

Miloš

27.03.2021. 22:53

Anemični Nikola Milenković kao i uvek veliki kiks igrač do sada nije odigrao nijedan meč kao nekada Nemanja Vidić a sa njim ga pored sramota, igrač bez zelje i borbe dva gola zbog njega smo primili plus glupi crveni karton i Maksimović uspavani i uplašeni strasno. Pitanje za Piksija na osnovu čega menjaš Dušana Tadića drugi put 10 minuta pred kraj meča i igraš se sa rezultatom?? Ej on je nosilac naše igre on je taj koji ima energije da 90 minuta bodri ostale igrače zalaže se najvišeich, jel trener Portugala izbacio Ronalda možda??? Nije! Jer kapiten Piksi treba da igra celu utakmicu eventualno da smo vodili 3:0 pa ga zamenis da se odmori za sledeći meč ali opet preterivanje u toj odluci minus za Piksija od mene.

Nikola

27.03.2021. 22:54

Sad se vidi da je Nastasić preko potreban i da je greška što Milunović nije pozvan. Odbranu ne da nemamo ona ne postoji! Golman loš, možda za klub igra srcem u repki je užas, spasilo nas što nije bilo Vara i loš položaj sudija. Mada smo imali 3 dobre šanse i za 3 gol.

Dačo

28.03.2021. 05:59

Nisam gledao zbog nečijih TV prava a pustili Portugalce i Špance na RTS,glupost nad glupostima,ali mi je drago radi nerešenog rezultata,ubuduće se nadam da će biti prenosa za one koji nemaju kablovske ili neznam koje druge operatrske provajdere

Branislav

28.03.2021. 08:34

Svaka cast nasem timu. Sa Piksijem na celu, ovo je igra koju treba stalno pruzati i ovo su igraci na koje treba racunati. Drugi gol je za udzbenike.Svaka im cast. Jedino ,po mom skromnom misljenju, golman je veoma slaba tacka u timu. U dve utakmice je primio dva gola glavom u pet metara. Napred i samo napred , hrabro i pametno. Rezultati ce doci sami ovakvom igrom.