КАКАВ КИКС БОРЈАНА: Канада разбила Бермуде, а голман Звезде примио нешто што се не виђа сваки дан (ВИДЕО)

26. 03. 2021. у 08:42

РЕПРЕЗЕНТАЦИЈА Канаде декласирала је у Едмонтону селекцију Бермуда резултатом 5:1, у оквиру квалификација за Светско првенство у Катару 2022. године.

Домаћин је од почетка имао иницијативу, стварао шансе и резултат би могао да буде још убедљивији, да голман Црвене звезде на голу "селекције јаворовог листа" није направио катастрофалну грешку и вратио госте у игру, када су смањили на 3:1.

Прецизније, капитен српског шампиона је одбранио центаршут, који није био нарочито силовит, али му је лопта испала. Ту се затекао репрезентативац Бермуда Кејн Криклоу и рутински затресао мрежу.

Упркос томе, Канађани су до краја меча постигли још два гола и убедљиво славили.

Кајл Ларин је био троструки стрелац за Канаду (19, 27, 69), уписао се и Ричи Лареја у 53. минуту, да би Корбни поставио коначан резултат у 81. минуту.

На 1:06 снимка погледајте гол који је Борјан примио.