МИЛОЈЕВИЋ ДОБИО ОТКАЗ: Бивши тренер Звезде није више на клупи Ал Ахлија

Часлав Вуковић

24. 03. 2021. у 15:15

СРПСКИ фудбалски стручњак Владан Милојевић није више тренер Ал Ахлија из Саудијске Арабије, пренели су тамошњи медији.

МИЛОЈЕВИЋ ДОБИО ОТКАЗ: Бивши тренер Звезде није више на клупи Ал Ахлија

Фото: ЕПА

Некадашњи стартег Црвене звезде вратио се у Београд, а како сазнаје портал "Моззартспорт", Милојевић је већ раскинуо уговор и после годину дана поново је слободан.

Овај 51-годишњак из Аранђеловца је од 2017. до 2020. године са црвено-белима остварио историјске успехе пласманима у Лигу Европе и два пута у Лигу шампиона, а освојио је и две шампионске титуле и трасирао пут према трећој.

Разлог зашто је Милојевић добио отказ су лоши резултати тима из Џеде који у последњих седам утакмица у првенству Саудијске Арабије није победио. У том низу је уписао чак пет везаних пораза и два ремија.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

(Танјуг)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТВРДО НА АЛФОНСО МОРУБЕУ: Катастрофална нападачка форма жуте подморнице не обећава велики број погодака

ТВРДО НА "АЛФОНСО МОРУБЕУ": Катастрофална нападачка форма жуте подморнице не обећава велики број погодака

ФУДБАЛЕРИ Сеуте угостиће Кадиз у дуелу који долази у осетљивом тренутку за оба тима (14.00). Завршница сезоне у Сегунди доноси све већи притисак, јер сваки бод може да направи значајну разлику на табели.

28. 03. 2026. у 07:30

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".

26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50

Коментари (0)

ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ ХРВАТИМА: Ево шта су сад урадили у Загребу - и тиме се још и хвале (ФОТО)