ОДЛИЧНА АТМОСФЕРА У ТАБОРУ ОРЛОВА; Пикси Тадићу: “Ај да чујем сад, па да ти узмем траку”

Марко Паунић
Марко Паунић

23. 03. 2021. у 17:32

ДРАГАН Стојковић Пикси и Душан Тадић обратили су се јавности пред први меч квалификација за Светско првенство и одмах се видело какво расположење влада у репрезентацији Србије.

ОДЛИЧНА АТМОСФЕРА У ТАБОРУ ОРЛОВА; Пикси Тадићу: “Ај да чујем сад, па да ти узмем траку”

Фото: Принтскрин

У среду од 20.45 српски фудбалери дочекују Ирску, а на конференцији за медије било је сјајних сцена.

У једном моменту је Тадић упитан “да оцени сарадњу са Стојковићем до овог тренутка”. И онда је уследио сјајан детаљ.

Стојковић је, у том моменту ван кадра, добацио:

“Ај да чујем сад, да ти узмем траку одмах”, рекао је Пикси и насмејао све.

Тадић је развукао огроман осмех, а онда објаснио који су му били први утисци.

“”До сада јако позитивно. Јуче смо завршили састанак, волео бих да је неко снимио… Била је сјајна реакција целе групе, сви су били задовољни. Мистер жели да нам угради самопоуздање, самоувереност, харизму, шарм… Сви су то осетили, пажљиво слушамо и упијамо, желимо да спроведемо његове идеје у дело, да се покажемо како треба и онда ће сви доћи до изражаја. Надам се да ћемо тако и да завршимо”, рекао је у даху Тадић.

Тај детаљ можете видети око на 17 минуту и 30 секунди видео снимка (10 минута пре краја ливестреама).


 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕМОТИВНО ВЕЧЕ НА ОЛИМПИКУ: Легендарни капитен се враћа кући, навијачима Роме ће бити чудно да не бодре свог вољеног сина

ЕМОТИВНО ВЕЧЕ НА "ОЛИМПИКУ": Легендарни капитен се враћа кући, навијачима Роме ће бити чудно да не бодре свог вољеног сина

ПОСЛЕДЊИ меч 17. кола Серије А доноси емотиван дуел на Олимпику, где Рома дочекује Ђенову. У центру пажње је повратак Данијелеа Де Росија у Рим, овога пута као ривала, док домаћин тражи победу којом би одржао корак за тимовима из врха табеле.

29. 12. 2025. у 09:00

ЗЕЛЕНСКИ: Спреман сам на сусрет са Путином - постоји један услов

ЗЕЛЕНСКИ: Спреман сам на сусрет са Путином - постоји један услов

УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски изјавио је данас да је спреман да се састане са руским председником Владимиром Путином у било ком формату, али да је за то потребно да се ''речи и дела'' руског лидера подударају.

29. 12. 2025. у 13:08

Коментари (1)

ТО БИ БИЛО ТО? Новак Ђоковић најавио крај каријере