ТАДИЋ СЕ НЕ ПЛАШИ КАПИТЕНСКЕ ТРАКЕ: Сви морамо да преузмемо одговорност, на мени је највећа

Марко Паунић
Марко Паунић

23. 03. 2021. у 16:56

КАПИТЕН фудбалске репрезентације Србије Душан Тадић рекао је да сви у тиму морају да преузму одговорност и да су сви капитени, као и да против Ирске жели победу.

ТАДИЋ СЕ НЕ ПЛАШИ КАПИТЕНСКЕ ТРАКЕ: Сви морамо да преузмемо одговорност, на мени је највећа

ФОТО: Фацебоок/ФСС

Србија сутра од 20.45 сати на стадиону "Рајко Митић" дочекује Републику Ирску на старту квалификација за Мундијал у Катару 2022. године.

"Мислим да се код нас придаје велики значај капитенској траци, није то толико битно. Задатак увек морате да обавите, а као један од најискуснијих играча највећа је одгвороност на мени, али сви морамо да преуземо одговорност и да будемо капитени", рекао је Тадић на видео конфренцији за медије.

Играч Ајакса упитан је и да ли ће са добром формом наставити и у репрезентацији Србије.

"Та форма се стално спомиње. На верујем у ту реч, више верујем у реч константност. Мораш стално да будеш константан, увек треба да тежиш да будеш на нивоу, наравно да увек дође лош дан, али константно мораш да се доказујеш на сваком тренинту и утакмици, не смеш да се опустиш у модерном фудбалу", рекао је Тадић који је додао да н би био задовољан ремијем на сутрашњем мечу против Ирске.

"Прошле квалификације смо почели против Ираца, тај меч смо губили и вратили се, на крају смо били задовољни бодом, али сада почињемо нове квалификације и сада желимо победу", истакао је Тадић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: Детету бих дао ДЕСЕТКУ

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"

ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.

05. 12. 2025. у 11:27

Коментари (0)

Васељенски патријарх Вартоломеј I и председник компаније Tasyapı Emrulah Turanli: Визија која повезује Истанбул и Србију