МАТИЋ НАВИЈА ЗА ВИДИЋА: Ако се Немања и ја будемо питали многи из српског фудбала неће имати шта да траже ту

Марко Паунић
Марко Паунић

23. 03. 2021. у 15:54

У понедељак је Славиша Кокеза напустио чело Фудбалског савеза Србије и одмах је почело са полемиком ко би могао да га настави.

МАТИЋ НАВИЈА ЗА ВИДИЋА: Ако се Немања и ја будемо питали многи из српског фудбала неће имати шта да траже ту

фото: ЕПА

Жеља домаће јавности је Немања Видић, а очигледно и Немање Матића.

Везиста Манчестер јунајтеда је још једном причао о Видићу као човеку који би могао да донесе потребне промене српском фудбалу.

- План би требало да има човек који преузме Савез, а ја се надам да ће то бити Немања Видић. Ја само знам да уколико се Немања или ја у будућности будемо нешто питали, многи из домаћег фудбала неће имати шта да траже ту, рекао је Матић за Б92.

На питање да ли је дошло време да Видић преузме кормило Савеза, Матић је поручио:

- Да ли је време за Видића? Већ каснимо... Ако кренемо данас са јасним планом за опоравак нашег фудбала, биће нам потребно шест или седам година. Тако да је време за Немању свакако.


 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БИЋЕ ГОЛОВА НА СЕНТ ЏЕЈМСИСУ: Њукасл мора напасти грађане ако мисли да се поново нађе у финалу

БИЋЕ ГОЛОВА НА "СЕНТ ЏЕЈМСИСУ": Њукасл мора напасти "грађане" ако мисли да се поново нађе у финалу

ЊУКАСЛ и Манчестер сити укрстиће копља вечерас на "Сент Џејмсис парку" у првом мечу полуфинала ЕФЛ купа. Ово је обрачун актуелног освајача и клуба који жели да врати трофеј у своје витрине после неколико година паузе, тако да би требали гледати сјајан полуфинални двомеч.

13. 01. 2026. у 06:30

БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина

БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина

МНОГИ сањају о животу у Немачкој, Аустрији или Швајцарској, замишљајући мир, ред и бољи стандард. Ипак, искуства наших људи који су се преселили откривају да живот у западној Европи често носи неочекиване изазове који могу шокирати оне који су навикли на балканску спонтаност и топлину.

13. 01. 2026. у 10:22

Коментари (0)

ВИШЕ ОД 100.000 ЕВРА ЗА ПОМОЋ ЗДРАВСТВУ: Фондација Mozzart верна подршка здравственом систему и у 2025.