ФА КУП: Челси и Сити у дербију полуфинала, Лестер - Саутемптон други пар

Оља Мркић

21. 03. 2021. у 20:03

ДЕРБИ меч полуфинала енглеског ФА купа играће фудбалери Челсија и Манчестер Ситија, одлучено је жребом у недељу.

ФА КУП: Челси и Сити у дербију полуфинала, Лестер - Саутемптон други пар

ФОТО: АП

Други полуфинални пар чине  Саутемптон и Лестер сити.

Лисице су у последњем четвртфиналном сусрету показале моћ избацивши Манчестер јунајтед.

Лестер је једини од полуфиналиста који никад није освајао трофеј, највећи успех лисица су четири финала, последње 1969. године. Челси ће имати прилику да освоји пехар девети пут, Сити је до сада у најстаријем фудбалском такмичењу на свету славио шест пута, а Саутемптон једном.

Полуфиналне утакмице су на програму 17. и 18. априла. Титулу је бранио Арсенал који је испао још у четвртој рунди од Саутемптона.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КАКАВ ШОК! Србија остала без четвртфинала Светског првенства! Наше рукометашице изгубиле од Црне Горе и то како!

КАКАВ ШОК! Србија остала без четвртфинала Светског првенства! Наше рукометашице изгубиле од Црне Горе и то како!

Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан изгубила од Црне Горе - коначан резултат гласио је 17:33 (9:13) после заиста невероватних дешавања на паркету у Дортмунду, на коме је нарочито бриљирала Армел Кели Атинжре, голман Црногорки, која је остварила чак 18 одбрана, зауствивши нестварна 62% шутева који су ишли ка голу који је чувала.

06. 12. 2025. у 17:00 >> 17:01

Коментари (0)

АУДИО БМ СЛУШНИ АПАРАТИ: Новогодишња чаролија звука