ПАПИНА ПОРУКА СИНИШИ МИХАЈЛОВИЋУ: "Треба да будеш светац због тога што си повео ташту"

Александар Илић
Александар Илић

20. 03. 2021. у 14:38

СРПСКИ фудбалски тренер Синиша Михајловић говорио је о плановима у каријери.

ПАПИНА ПОРУКА СИНИШИ МИХАЈЛОВИЋУ: Треба да будеш светац због тога што си повео ташту

Фото: EPA-EFE/ELISABETTA BARACCHI

Он је изјавио данас да планира да се пензионише када буде имао 75 или 80 година.

- Мислим да ћу престати да радим када будем имао 75 или 80 година. Тада бих волео да проводим време са породицом и са много, много унучади - рекао је 52-годишњи Михајловић за италијански Тутоспорт.

Српски тренер се недавно састао са Папом Фрањом у Ватикану.

- То је било незаборавно искуство. Он је мудар, духовит човек који је увек спреман за шалу - казао је Михајловић.

Испричао је анегдоту са састанка на који је повео супругу и ташту 

Папа му је, по његовим речима, рекао:

- Треба да постанеш светац због тога што доводиш ташту - открио је Синиша. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КО БИ СЕ ОВОМЕ НАДАО: Клуб који са клупе предводи џелат Србије и Црне Горе на прагу је уласка у другу фазу Лиге шампиона!

КО БИ СЕ ОВОМЕ НАДАО: Клуб који са клупе предводи џелат Србије и Црне Горе на прагу је уласка у другу фазу Лиге шампиона!

Карабаг, циљајући да прекине серију од пет утакмица без победе против холандских тимова у Европи, дочекује Ајакс на "Републичком стадиону Тофик Бахрамов" у оквиру шестог кола Лиге шампиона.

10. 12. 2025. у 07:40

ХРВАТСКА У ШОКУ: Ево шта су гробари из Београда урадили Бед блу бојсима, навијачима ФК Динамо Загреб! (ФОТО)

ХРВАТСКА У ШОКУ: Ево шта су "гробари" из Београда урадили Бед блу бојсима, навијачима ФК Динамо Загреб! (ФОТО)

Док Хрватска још прича о тамошњем дербију, у коме су се састали Динамо Загреб и Хајдук Сплит, као нова тема тамошњој јавности наметнула се - вест из Србије.

09. 12. 2025. у 20:50

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ТОТАЛНИ ОБРТ! Партизан демантовао да је потписао уговор са Пењаројом