ПОГЛЕДАЈТЕ СВЕ ГОЛОВЕ ЛШ: Сергеј није успео да направи подвиг, Савић "црвенео" у Лондону (ВИДЕО)

А. Илић

17. 03. 2021. у 20:46 >> 22:55

ОДИГРАНИ су последњи мечеви осмине финала Лиге шампиона. Последњи путници у четвртфинале су Бајерн и Челси.

ПОГЛЕДАЈТЕ СВЕ ГОЛОВЕ ЛШ: Сергеј није успео да направи подвиг, Савић црвенео у Лондону (ВИДЕО)

Бајерн је савладао Лацио са 2:1, док је Челси славио на Стамфорд Бриџу са 2:0.

У оба меча недостајало је узбуђења. Што је посебно изненадило у Минхену. Баварци су имали три гола предности, очекивало се да Лацио нападне свим снагама, а то се вечерас није догодило. Тек у завршници су "небеско плави" припретили Нибелу.

Донео је предност домаћем тиму Левандовски са "беле тачке" у 33. минуту. То је уједно био и резултат којим је прво полувреме завршено.

У другом полувремену наставило се са бледом игром, све до завршнице. Чупо Мотинг је у 74. минуту затресао мрежу Реине, да би Пароло након добре реакције после прекида поставио 2:1.

У мечу у Лондону Челси је дочекао Атлетико Мадрид. Где такође није "прштало" од фудбала. Једини гол постигао је Хаким Зијех у 34. минуту након контре на додавање Тима Вернера. Стефан Савић добио је црвени картон у 81 минуту, те је атлетико меч завршио са десеторицом на терену. Ипак, Челси до краја меча користи играча више и након контре преко Емерсона долази до гола.

У нашем блогу у наставку текста могли сте да видите све голове вечери.

БАЈЕРН - ЛАЦИО 2:1 (1:0)  - (први меч 4:1)

(Левандовски 33' п, Чупо Мотинг 74' - Пароло 82')

Бајерн: Нибел - Павар, Боатенг, Алаба, Ернандез,  - Кимих, Горетцка - Сане, Милер, Гнабри - Левандовски

Лацио: Реина - Ачерби, Раду, Марушиц́ - Милинковиц́-Савиц́, Ескаланте, Алберто, Фарес, Лацари, - Кореа, Мурићи.

КРАЈ МЕЧЕВА - Бајерн - Лацио 2:1 - Челси - Атлетико 2:0

90+4 МИНУТ - ГОЛ ЧЕЛСИ - Емерсон након контре поставља коначних 2:0. ГОЛ ПОГЛЕДАЈТЕ ОВДЕ

89. МИНУТ - Лирој Сане излази пред Реину, лепо је шутирао, али брани Реина.

84. МИНУТ - Опробао је ударац Асерби, тик изнад гола.

82. МИНУТ - ГОЛ ЛАЦИО - Пароло је одлично реаговао након  центаршута по левој страни. Успео је да затресе мрежу за 2:1. ГОЛ ПОГЛЕДАЈТЕ ОВДЕ

81 МИНУТ - ЦРВЕНИ КАРТОН АТЛЕТИКО - Стефан Савић је добио искључење због ударања лактом у ребро противничког играча. Атлетико остаје са десеторицом.

72. МИНУТ - ГОЛ БАЈЕРН - Чупо Мотинг је неколико секунди након уласка у игру успео да матира Пепеа Реину. Камерунац користи добру лопту да изађе иза леђа одбране. ГОЛ ПОГЛЕДАЈТЕ ОВДЕ

71. МИНУТ - Кореа се нашао у изгледној прилици. Нубел одлично брани ударац аргентинског фудбалера. Прва озбиљнија интервенција голмана домћег тима.

67. МИНУТ - Имао је превише простоора Роберт Левандовски. Шутирао је са двадесетак метара, савладао је Раину, али је Лацијалима савезник била статива.

60. МИНУТ - Игра се права успаванка у Минхену. Лацари се повредио и уместо њега је на терен ушао Пароло. Такође, и Переира је заменио Мурићија

51. МИНУТ - Офанзиван је Бајерн од почетка другог полувремена. Имају Баварци конастантно лопту у свом поседу, али се Лацио за сада успешно брани.

48. МИНУТ - Левандовски је имао добру прилику, био је изблокиран.

45. МИНУТ - КРАЈ ПРВОГ ПОЛУВРЕМЕНА - Бајерн Минхен - Лацио 1:0, Челси - Атлетико Мадрид 1:0

43. МИНУТ - Уследио је прекид због повреде Фареса, а ритам игре драстично је спао након примљеног гола.

34. МИНУТ - ГОЛ ЧЕЛСИ - Повукли су "плавци" контру. Лопта са леве стране долази до Хакима Зијеха, који доноси предност Челсију од 1:0, те тим из Лондона укупно има два гола предности у односу на шпански тим. ГОЛ ПОГЛЕДАЈТЕ ОВДЕ

31. МИНУТ - ПЕНАЛ ЗА БАЈЕРН! Шутира Павар, брани сее Лацио - корнер. Након корнера оборен је Леон Горецка у шеснаестерцу Лација. ГОЛ ПОГЛЕДАЈТЕ ОВДЕ

23. МИНУТ - Да ли је Атлетико требало да добије пенал? Ридигер је гурно Суареза, контакта је било, али не и казненог ударца.

23- МИНУТ - Имао је Сергеј добру прилику, није успео да проигра саиграча, Џошуа Кимих отклања опасност. Можда је српски фудбалер могао да шутира, али се одлучио за додавање.

18. МИНУТ - Период мирније игре на терену у Минхену. Игра се отворено.

14. МИНУТ - Каснио је Боатенг, пред Нибела је изашао Сергеј Милинковић Савић, Србин туче главом, брани голман Бајерна.

12. МИНУТ - Велика прилика за Бајерн!  Кореа је погрешио, покушао је Сане, није био прецизан. Левандовцки је побегао чувару, покушао је да усмери лопту ка голу није био прецизан.

4. МИНУТ - Имао је Левандовски добру прилику по левој страни, одбранили су се Италијани.

1. МИНУТ - Меч у Минхену је почео