НЕВЕРОВАТАН ГОЛ У СЕРИЈИ Б: Овакав погодак се не виђа често, играч Кремонезеа са своје половине пресудио ривалу (ВИДЕО)
ИТАЛИЈАНСКА Серија Б је можда већ добила најефектнији гол у сезони. Дело је везног фудбалера Кремонезеа Микелеа Кастањетија.
Foto: Printskrin/Twitter/@CGrigiorosso
Кремонезе је као гост победио Ентелу са 2:0, а 31-годишњи фудбалер је погодио мрежу ривала са своје половине. Играо се 60. минут када је Кастањети постигао гол - његов први у сезони.
Чувар мреже домаћина Алесандро Русо је испуцао лопту далеко, а играч гостију је из прве ударио и она је завршила иза леђа голмана домаћих.
Кремонезе је после 29 утакмица на 14. месту Серије Б са 35 бодова. Ентела је последња са 21.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
МАТИЋ О СРПСКОМ ФУДБАЛУ: Пливамо у муљу, дотакли смо дно, Видић је решење за спас
17. 03. 2021. у 09:20
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"НИСАМ РАЗМИШЉАО О ПОВРАТКУ, БИО САМ СРЕЋАН У ПАРТИЗАНУ!" Жељко Обрадовић о доласку у Панатинаикос
У великом и искреном интервјуу за грчки ОнСпортс у емисији „Тхе Лоцкер Роом“, Жељко Обрадовић причао је о повратку у Панатинаикос.
14. 07. 2026. у 16:32
ТЕНИС СА ДРУГЕ ПЛАНЕТЕ! Вимблдон добио шампиона, финале у Лондону решено преокретом!
У финалу 139. Вимблдона, италијански тенисер Јаник Синер победио је Александера Зверева из Немачке резултатом 3:1 (6:7 (7:9), 7:6 (7:2), 6:3, 6:4).
12. 07. 2026. у 20:55
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)