НАВИЈАЧИ ЗВЕЗДЕ "ЗАПАЛИЛИ" БЕОГРАД: Ево како су "делије" испратиле љубимце после победе над Вождовцем (ВИДЕО)
НАВИЈАЧИ не могу на трибине, али то не спречава присталице Црвене звезде да на улицама града подрже своје љубимце.
ФОТО: ФК Црвена звезда
Црвено-бели су победили Вождовац са 4:1, а навијачи су искористили прилику да са стадиона на Тржном центру испрате играче бакљадом и песмом.
Улице су буквално гореле у тренутку када је аутобус са играчима Звезде пролазио кроз њих на путу ка Маракани, где ће црвено-бели за викенд дочекати Младост из Лучана пред одлазак на репрезентативну паузу.
Иначе, голове за екипу Дејана Станковића су постигли Ел Фарду Бен који је тим голом ушао у историју клуба, Мирко Иванић, Жељко Гаврић и Алекса Вукановић. Једини погодак за Вождовац био је дело Стоисављевића.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
Препоручујемо
СТАНКОВИЋ ПОСЛЕ ПОБЕДЕ: Залагање, игра и борба су били на врхунском нивоу
15. 03. 2021. у 18:14
МИРКО ИВАНИЋ НАС ЈЕ НА ОВО НАВИКАО: Звезда преокренула за седам минута
15. 03. 2021. у 16:52
ХАМБУРГ СЕ У СТИЛУ ВРАТИО У БУНДЕСЛИГУ: Некадашњи првак Европе је далеко од зоне испадања и не зна за пораз више од месец дана
СЕРИЈУ од пет везаних мечева чета Мерлина Полцина покушаће да продужи на "Мева арени" где је од 20.30 дочекује Мајнц.
20. 02. 2026. у 08:18
ШТА ЋЕ ЗАПАД САДА РЕЋИ? Нимало наивни Руси масовно дошли у Београд (ФОТО)
Најновије вести везане за Русију - везане су и за Београд, Србију.
22. 02. 2026. у 12:25
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)