СУПЕРЛИГА: ТСЦ славио, реми Војводине, Пролетер тријумфовао са два играча више!

15. 03. 2021. у 16:24

Фудбалери ТСЦ–а су резултатом 3:0 поразили Мачву, док је Војводина са Радником одиграла нерешено, 2:2.

ТСЦ је без већих проблема поразио Мачву у утакмици 27. кола Линглонг Суперлиге Србије.

До вођства су дошли преко Дејана Милићевића, већ у 8. минуту, док је на 2:0 повисио Михајло Бањац у 37. минуту сусрета и са овим резултатом се отишло на паузу.

У наставку, Мачва није успела да угрози домаћи тим, који је у трећем минуту судијске надокнаде преко Милићевића само потврдио лаку победу и нова три бода.

У истом термину, бодове су поделили Радник из Сурдулице и Војводина, а крајњи резултат је био 2:2.

Зоран Даноски је у 30. минуту погодио за вођство Радника, док је аутоголом Бјеловића у 42. минуту повећан резултат на 2:0. а голом Николе Дринчића у другом минуту судијске надокнаде, смањено је на 2:1

Војводина је успела да надокнади заостатак од два гола и да освоји бод, а други гол на мечу постигнут је у 74. минуту, када је Богдански постигао аутогол.

Фудбалери Пролетера су захваљујући головима Башановића и Миросављева успели да победе Спартак са 2:0, а гости из Суботице су имали и два црвена картона.

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса (ВИДЕО)

ТРЕБАЛЕ МУ ПАРЕ ЗА ТИКЕТ, ПА УЗЕО ЖЕНИНУ КАРТИЦУ: "Дошла је са посла уморна и одмах легла да спава, то ми је била идеална шанса'' (ВИДЕО)

"Кладионичарске приче" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама нашег чувеног типстера и његових гостију.

22. 03. 2024. у 16:01