"ЛУ-ЛА" ВОДИ ИНТЕР ДО СКУДЕТА: Нова победа Интера и брука Роме

14. 03. 2021. у 17:16

ЗАНИМЉИВИ мечеви одиграни су у Серији А. Интер сигурно корача ка титули, док је Парма савладала "мучену" Рому.

ЛУ-ЛА ВОДИ ИНТЕР ДО СКУДЕТА: Нова победа Интера и брука Роме

Торино је у 27. колу дочекао Интер, "Нероазури" су славили са 2:1 уписавши 20. тријумф у сезони. Сада су на сигурном путу ка Скудету са девет бодова више од Милана, уз меч више.

Имао је Интер контролу игре, док је за Торино наступио и Саша Лукић. Успео је Лукаку у 61. минуту да побегне Лијанку Војиновићу, послао је лопту до Мартинеза у казненом простору, оборио га је Армандо Ицо. Лукаку је био извођач пенала и сигурно је Интеру донео предност.

Након примљеног гола Торино је кренуо отворено ка голу ривала, то им се исплатило девет минута касније. Након корнера лопту у мрежу Хандановића послао је Антонио Санабрија.

Наравно, уследио је додатни притисак "Нероазура, који у 85. минуту стижу до другог гола и победе. Лаутаро је одлично реаговао на центаршут са десне стране и ударцем главом послао лопту у леви угао гола домаћих - 1:2.

За то време у Парми, домаћи тим је савладао Рому резултатом 2:0, па је "Вучица" остала на петом мсту на табели, са два бода мање од Аталанте. У 9. минуту стрелац је био Михаила. Коначан резултат поставио је са "беле тачке" Ернани.

ЛУКА ЈОВИЋ БИ ПОНОВО МОГАО БИТИ ПИОЛИЈЕВ ЏОКЕР: Милан у паклу Олимпика јури гол заостатка против разигране вучице

ЛУКА ЈОВИЋ БИ ПОНОВО МОГАО БИТИ ПИОЛИЈЕВ ЏОКЕР: Милан у паклу ''Олимпика'' јури гол заостатка против разигране ''вучице''

У реванш утакмици четвртфинала Лиге Европе фудбалери Роме ће на ''Олимпику'' бранити великих 1:0 које су зарадили на ''Сан Сиру'' пре седам дана против Милана (21.00).

18. 04. 2024. у 07:55

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17