ПОГАЂАЛИ ЂУРИЧИЋ И ЛАЗОВИЋ: Сасуоло у сјајном мечу победио Верону (ВИДЕО)

13. 03. 2021. у 17:13

ФУДБАЛЕРИ Сасуола победили су Верону са 3:2 на свом терену у 27. колу Серије А, а у стрелце су се уписали Филип Ђуричић и Дарко Лазовић.

Сјајан меч одигран је на "Мапеи" стадиону. Домаћин је повео после само четири минута игре када је Локатели савладао Силвестрија.

Да Сасуоло не оде са предношћи на одмор побринуо се српски фудбалер који је у 43. минуту поравнао резултат. Остао је сам на левој страни и лако погодио гол ривала.

Ипак, по изласку играча из свлачионица, Сасуоло је брзо повео, а стрелац је био Филип Ђуричић.

Верона је по други пут до изједначења дошла у 79. минуту када је Димарко постигао гол на асистенцију Лазовића. Победу домаћину донео је Траоре у 81. минуту.

Сасуоло се сада налази на осмом месту на табели са 39 бодова, док је Верона девета са једним мање.