ДАМЈАНОВИЋ ПРЕД ЗВЕЗДУ: Очекује нас тежак задатак, црвено-бели су озбиљни у свим фазама игре
ТРЕНЕР фудбалера Вождовца Јован Дамјановић рекао је да његову екипу очекује тежак задатак против Црвене звезде.
Фото: ФК Вождовац
Нагласио је да ће бити тешко играти са црвено-белима је имају "озбиљан индивидуални квалитет којем је није лако парирати".
- Очекује нас тежак задатак, посебно у оваквом тренутку у каквом се налазимо. Црвена звезда је озбиљна у свим фазама игре, имају индивидуалан квалитет којем није лако парирати - рекао је Дамјановић.
У првом делу сезоне Звезде је убедљиво савладала "змајеве" са 6:0 на стадиону "Рајко Митић".
Вождовац у овај меч улази после пораза од Партизана резултатом 4:0 у четвртфиналу Купа Србије.
- Доста осцилирамо у игри, фудбал који желимо да играмо је доста захтеван. Имали смо неколико добрих издања и у наставку сезоне, али много промена у свакој утакмици нас чини нестабилним. Верујем да ови момци могу више, али морамо бити стрпљиви и подићи свест на највиши ниво да бисмо пре свега постали константнији у самој игри - закључио је Дамјановић.
Утакмица Вождовац - Црвена звезда игра се у понедељак од 16.05.
Запратите Новости спорт на Фејсбуку
ЗВЕЗДА МОЖЕ ДИРЕКТНО У ОСМИНУ ФИНАЛА ЛИГЕ ЕВРОПЕ: На њој је да победи Селту, а за остало ћемо видети...
Црвена звезда у четвртак увече дочекује Селту на "Стадиону Рајко Митић" (21.00) у једној од кључних утакмица лигашке фазе Лиге Европе, у тренутку када је борба за пласман у нокаут рунду изузетно згуснута. Српски шампион се налази на 11. месту са 13 освојених бодова, док су гости из Галиције три позиције ниже са само бодом мање.
29. 01. 2026. у 07:00
АУСТРАЛИЈАН ОПЕН 2026: Новак Ђоковић понижен као никада пре!
Најновије вести везане за Аустралијан опен 2026 су прилично неочекиване.
29. 01. 2026. у 13:10
СПАС У 10 СЕКУНДИ: Како сами себи можете да помогнете у случају срчаног удара
ИНФАРКТ је један од најчешћих узрока изненадне смрти, и то све чешће код младих особа.
29. 01. 2026. у 07:41
Коментари (0)