ВОЈВОДИНИ ДЕРБИ СЕВЕРА У КУПУ: Бранилац трофеја у полуфиналу

11. 03. 2021. у 17:10

ДРУГИ полуфиналиста Купа Србије је екипа Војводине. Стара дама је данас као гост у Суботици савладала екипу Спартак Ждрепчеве крви резултатом 2:1.

Раније данас, екипа Радника из Сурдулице после пенал-серије је елиминисала ТСЦ.

После првог полувремена без голова, вођство Новосађанима донео је Немања Човић, лепим голом са око 25 метара, у 58. минуту меча.

Спартак је узвратио само четири минута касније, када је Јапанац Шимура постигао изједначујући гол, иако је утисак да лопта одбијена од стативе није целим обимом прешла гол-линију.

Тренутак одлуке догодио се у 69. минуту, када је Петар Бојић поставио коначних 2:1 за екипу Војводине.

МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ? Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

"МОГУ ЛИ ДА ВАС ЗАМОЛИМ?" Бајага одржао час културе на РТС-у - снимак се шири мрежама (ВИДЕО)

ЈЕДНА опаска легендарног музичара Момчила Бајагића Бајаге током промоције реиздања прве плоче Бајаге и Инструктора "Позитивна географија", забележена камером РТС-а, постала је вирална на друштвеним мрежама.

18. 04. 2024. у 10:17