ПОКЕТИНО СИЈА ОД СРЕЋЕ: Голман Навас један од најзаслужнијих за пролаз у четвртфинале

11. 03. 2021. у 10:35

ТРЕНЕР фудбалера Пари Сен Жермена Маурисио Покетино рекао је да је голман Кејлор Навас један од најзаслужнијих за пласман његове екипе у четвртфинале Лиге шампиона.

EPA-EFE/YOAN VALAT

Пари Сен Жермен се синоћ пласирао у четвртфинале Лиге шампиона пошто је у Паризу у реваншу осмине финала одиграо нерешено 1:1 против Барселоне. Парски тим је у првој утакмици победио са 4:1.

Пари Сен Жермен је синоћ остао непоражен и захваљујући голману Навасу, који је између осталог, одбранио и једанаестерац Лионелу Месију у надокнади првог полувремена.

"Срећан сам што смо прошли, после 180 минута 5:2. Пласман у четвртфинале је веома важан за клуб. Навас је био невероватан, имао је фантастично вече. Он је један од најбољих голмана на свету и то је показао. Великим делом захваљујући и њему смо у четвртфиналу", рекао је Покетино, пренела је Марка.

Он је додао да су помогле и промене које је извршио у другом полувремену.

"Нисмо били агресивни, изгубили смо много лопти. После смо успели да исправимо неке ствари. Нисмо били задовољни почетком утакмице", навео је Покетино.

Жреб за четвртфинале обавиће се 19. марта у Ниону.