МИЛОЈЕВИЋЕВ АЛ АХЛИ СЕ РАСПАДА: У Џеди имају већ замену за Србина, на мети легендарни Украјинац

07. 03. 2021. у 12:57

СРПСКИ стручњак и бивши тренер Црвене звезде Владан Милојевић нема контролу ситуације у Ал Ахлију.

Његов тим је на свом терену у Џеди поражен са 3:1 у судару са претпоследњим Дамаком и то тако што су дозволили гостујућој екипи да у другом полувремену преокрене резултат са три поготка.

– Била је то утакмица као и многе друге у овој сезони – “цопy-пасте” меч. Ми смо одиграли добро прво полувреме, можда смо могли и више од тог једног гола који смо постигли, да би у другом полувремену све било уништено након изједначења Дамака. Није то први пут да поведемо па све падне у воду. Не знам стварно шта се ово дешава, немам прави одговор. Оваква ситуација ми се по први пут догађа у тренерској каријери – рекао је Владан Милојевић.

Српски стручњак више и не помиње проблеме са управом свестан да за овај пораз са претпоследњим тимом на табели нема никаквог оправдања.

Власници клуба ни у суботу увече нису реаговали, али се на друштвеним мрежама и на саудијским медијима по први пут може прочитати да постоје озбиљни сигнали који указују на скорашњи отказ тренеру.

Наводно су представници Ал Ахлија већ контактирали Украјинца Сергеја Реброва, који води Ференцварош, али тешко је поверовати да ће се тај трансфер догодити до краја овог шампионата.

Ал Ахли сада заостаје десет бодова за водећим Ал Шабабом, а преостало је да се одигра још осам кола.

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико грађани славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико ''грађани'' славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

У заосталој утакмици 29. кола Премијер лиге фудбалери Брајтона ће угостити разиграни Манчестер сити који јуриша ка новој титули првака Енглеске (21.00).

25. 04. 2024. у 07:45