МАШИНЕРИЈА ИЗ МИНХЕНА СРУШИЛА ДОРТМУНД: Левандовски је права гол машина, Пољак уништио "милионере"

06. 03. 2021. у 20:41

ФУДБАЛЕРИ Бајерна победили су Борусија из Дортмунда са 4:2 на "Алијанц Арени" у 24. колу, а блистао је Роберт Левандовски.

МАШИНЕРИЈА ИЗ МИНХЕНА СРУШИЛА ДОРТМУНД: Левандовски је права гол машина, Пољак уништио милионере

Пољак је по ко зна који пут у каријери показао о каквој се гол машини ради. Сјајни нападач је постигао хет-трик на овој утакмици и практично сам решио "Дер Класикер".

Идеално је почело за "милионере" на овој утакмици. Ерлинг Халанд је постигао два гола за свега девет минута и отворио утакмицу онако како се само могло пожелети.

Ипак, научили су изабраници Хансија Флика све љубитеље фудбала да против њих никада нисте сигурни када је исход меча у питању.

Појачао је Бајерн, убацио у већу брзину и већ до одласка на одмор Левандовски је постигао два гола.

Како се одвијала утакмица у другом делу меча, све је водило ка томе да ће екипе поделит по бод, али је Бајерн у завршници успео да дође до сва три. Најпре је Леон Горецка у 88. минуту погодио за 3:2, да би два минута касније после асистенције Алфонса Дејвиса сјајни Левандовски ставио тачку на меч.

Тим из Минхена је остао на челу табеле са 55 бодова, док је Дортмунд шести са 39.

Запратите Новости спорт на Фејсбуку

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико грађани славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

СИТИ ИМА СВЕ У СВОЈИМ РУКАМА: Уколико ''грађани'' славе на свим утакмицама до краја, освојиће четврту узастопну Премијер лигу

У заосталој утакмици 29. кола Премијер лиге фудбалери Брајтона ће угостити разиграни Манчестер сити који јуриша ка новој титули првака Енглеске (21.00).

25. 04. 2024. у 07:45