КОСТИЋ ИГРА ФУДБАЛ ЖИВОТА: Филип почео да тресе мреже, погодио у ремију Ајнтрахта (ВИДЕО)

06. 03. 2021. у 17:49

ФИЛИП Костић игра сјајно ове сезоне. Бриљира када су асистенције у питању, али сада је постигао и гол за Ајнтрахт.

Тим из Франкфурта је одиграо нерешено на свом терену против Штутгарта (1:1), а крилни нападач и Лука Јовић нашли су се у првој постави.

Костић се у стрелце уписао најпре у 55. минуту, али је тада након гледања ВАР-а погодак поништен. У офсајду се нашао Јовић у самом зачетку акције.

ОВДЕ можете да видите поништен погодак.

Ипак, то није спречило Крагујевчанина да се упише у стрелце. Играо се 69. минут када је дао изједначујући гол, испоставиће се и последњи на утакмици.

Костић игра фудбал живота у последњих два месеца. Он је за то време успео да постигне три гола и упише чак 10 асистентица. Сложићете се, импресивно!

Ајнтрахт је после овог помало изненађујућег ремија остао на четвртом месту на табели са 43 бода, док је Штутгарт девети са 33 бода.